10 آذر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 6403
هفته جاری: 19765
ماه جاری: 68750
تاکنون: 16929441
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون سياسي امنيتي استاندار :حضور در انتخابات همانند دفاع‌مقدس با اهميت است
 • معاون سياسي امنيتي استاندار ورييس ستاد انتخابات استان همدان گفت: حضور در پاي صندوق‌هاي راي همانند زماني که اين ملت در دفاع مقدس در برابر جبهه کفر ايستادند با اهميت است.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان مصطفي آزادبخت در آيين راهپيمايي يوم الله 22بهمن در شهرستان رزن اظهار داشت: حضور پررنگ مردم در انتخابات دشمن را نااميد و وادار به عقب نشيني مي کند بنابراين در اين راستا بايد منويات رهبر معظم انقلاب چراغ راه همه ما باشد.

  وي افزود: متوليان انتخابات با بي طرفي کامل انتخابات را سالم و با صلابت برگزار مي کنند و هيچ کدام از مسئولان حق ندارند وابستگي به داوطلبان داشته باشيم.

  وي با بيان اينکه آمريکا و داعش دو روي يک سکه هستند گفت: هر دوي آنها در پي ترور و به شهادت رساندن اين سردار رشيد اسلام بودند؛ مردم هم با حضور در آيين تشييع سرلشکر سليماني دين خود را به اين سرباز ولايت ادا کردند.

  معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري همدان گفت: ملت ايران داغ شهيد سليماني را بر دل دارند و هر چند سيلي محکمي به گوش آمريکا نواخته شد ولي کافي نيست پيامد شهادت سردار سليماني بايد خروج آمريکا از منطقه باشد.

  آزادبخت ادامه داد: شهيد قاسم سليماني يکي از دستاوردهاي انقلاب اسلامي بود که اين سرباز ولايت در مکتب امام راحل پرورش يافت و جهان را تحت تاثير خود قرار داد. 

  وي افزود: اين سرباز ولايت با تبعيت از ولايت و با ايثار و از خودگذشتگي شر داعش را از سر منطقه کم کرد در حاليکه اين گروهک تروريستي و آدم کش درصدد تضعيف ايران بودند.

  معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري اظهار داشت: با شهادت سردار سليماني درخت انقلاب اسلامي تنومندتر و نهضت اسلامي قوي تر مي شود و خون شهيد سليماني به مراتب تاثيرش بيشتر از زمان حيات وي بود.

  آزادبخت با بيان اينکه امروز آمده ايم بگوييم که راه امام راحل، رهبري انقلاب و شهيد سليماني را ادامه مي دهيم اظهار داشت: در بين نيروهاي نظامي و انتظامي ايران اسلامي افراد لايق و شايسته اي هستند که به بهترين شکل ممکن جاي اين شهيد را پر کنند.

  وي يادآوري کرد: رژيم ستم شاهي وابسته به قدرت هاي بزرگ، ديکتاتور و آدم کش بود که هيچ اختياري از خود نداشت و در اين دوران ملت ايران جايگاهي نداشتند همچنين ظلم و ستم تمام کشور را فرا گرفته بود.

  معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري افزود: امام راحل در سال 42پرچم مبارزه با اين رژيم را در دست گرفت و مردم را به بيداري دعوت کرد که با تدبير بنيانگذار کبير انقلاب اسلامي زمينه احياي حقوق مردم فراهم شد.

  آزادبخت اضافه کرد: ملت ايران با شناخت راه و هدف امام راحل پا ميدان مبارزه گذاشته و با هدايت پيرجماران شاگردان امام پيام انقلاب را منعکس کردند.

  وي ادامه داد: ايثارگري و شهادت طلبي مردم توانست رژيم ستم شاهي را سرنگون کند و ايران از يک کشور وابسته به يک کشور مستقل و توانمند تبديل شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/11/23   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1908
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.