16 مرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 718
هفته جاری: 69174
ماه جاری: 201098
تاکنون: 16421593
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  رئيس ستاد انتخابات استان همدان:حضور حداکثري در انتخابات موجب عقب‌نشيني دشمن مي‌شود
 • رئيس ستاد انتخابات استان همدان گفت: حضور حداکثري مردم در يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي موجب دلسردي و عقب‌نشيني دشمن مي‌شود.
 •  به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان مصطفي آزادبخت در جمع بانوان همدان با تبريک فرا رسيدن ميلاد حضرت زهرا(س) بيان کرد: دشمنان با استفاده از نيرنگ و حيله هاي مختلف دنبال دلسرد کردن مردم هستند و ما بايد با فعاليت هاي مثبت و موثر مردم را اميدوار کنيم.

  وي اظهار داشت: 250 شبکه فارسي زبان دنبال کم رونق کردن انتخابات در ايران بوده بنابراين تک تک ما در زمينه فراهم کردن زمينه انتخابات پرشور مسووليت داريم و بايد با هر شکل مردم را دلگرم به شرکت در انتخابات کنيم.

  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان گفت: انتخابات اسفند ماه از حساسيت بالايي برخوردار است چرا که در چهار دهه گذشته هيچگاه تا اين اندازه رو در رو با دشمنان اين ملت درگير نبوديم.

  آزادبخت بيان کرد: بايد تنور انتخابات را گرم کرده و با مشارکت حداکثري در انتخابات، دشمنان اين نظام و ملت را در تمامي صحنه ها وادار به عقب نشيني کرد.

  اسلام به زن جايگاه داد

  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان گفت: ارزش ها و شاخص هاي اسلامي که به فراموشي سپرده شد با شکل گيري جمهوري اسلامي دوباره زنده شدند.

  آزادبخت اضافه کرد: دستاوردهاي انقلاب اسلامي بيشتر معنوي و هويتي بوده و يکي از اين دستاوردها زنده کردن جايگاه، نام و ياد حضرت زهرا(س) است.

  وي با بيان اينکه حضرت زهرا (س) الگوي بسيار خوب و شاخصي است که مي تواند دنيا و آخرت انسانها را آباد کند افزود: بعد از صدر اسلام جايگاه زن به فراموشي سپرده شد و کشورهاي  منطقه به عنوان کالا به زن نگاه مي کردند اما انقلاب اسلامي که ريشه در اسلام ناب دارد اين جايگاه را به بانوان برگرداند.

  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان ادامه داد: زنان در مبارزه با طاغوت همدوش با مردان به جهاد پرداختند و در اين استان شيرزناني همچون مرحومه مرضيه دباغ با وجود زنداني و شکنجه شدن توسط ساواک ولي از آرمان امام و انقلاب دست بر نداشتند.

  آزادبخت ادامه داد: مردان جهادي از دامن زنان به پا خواستند و زنان عفيف و پاکدامن توانستند مرداني تربيت کنند که انقلاب را به پيروزي برسانند.

  وي با بيان اينکه 6 هزار و 450 شهيده در جنگ تحميلي داشتيم که برخي از اين بانوان در خط مقدم به شهادت رسيدند گفت: فعاليت هاي اجتماعي بانوان مرحله دوم کار آنها است چرا که جهاداصلي زنان تربيت فرزندان صالح است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/11/26   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1907
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.