13 فروردین 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 4609
هفته جاری: 35234
ماه جاری: 90778
تاکنون: 15507792
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار :عملکرد مديران همدان زير ذره‌بين رونق توليد
 • معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار همدان با تاکيد بر تمکين تمامي مديران به مصوبه‌ها و دستورالعمل‌هاي صادر شده براي رونق توليد گفت: به زودي عملکرد دستگاه‌هاي اجرايي، بانک‌ها و شرکت‌هاي خدماتي ارزيابي مي‌شود.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان ،ظاهر پورمجاهد در کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد اظهار داشت: اين کارگروه با هدف رفع مشکلات صنايع از کارافتاده و هموار کردن مسير بازگشت آنها به توليد ايجاد شده و از ابتداي سال 310 مصوبه صادر کرده است.

  وي اضافه کرد: اين مصوبه ها با زحمت فراوان پس از چندين جلسه کارشناسي براي گره گشايي از کار واحدهاي توليدي و صنعتي صادر مي شود و همه مديران بايد به آن تمکين کنند.

  پورمجاهد با اشاره به اينکه برخي از اين مصوبه ها هنوز اجرا نشده است گفت: عملکرد روساي دستگاه هاي اجرايي، بانکها و شرکتهاي خدمات رسان به زودي ارزيابي و کنترل مي شود.

  به گفته معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار همدان بخش زيادي از مصوبه هاي کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد اجرا شده و صنايع مشکل دار از پشتيباني و حمايت دولت بهره مند شده اند.

  وي با تاکيد براينکه مصوبه هاي فوق در چارچوب قانون صادر شده و مغايرتي با مقررات داخلي اداره ها ندارد يادآوري کرد: مديران بايد بي چون و چرا اين مصوبه ها را اجرا کرده و تعلل نکنند.

  پورمجاهد پيش از اين گفته بود بخشي زيادي از مشکلات صنايع و کارخانه‌هاي اين استان مربوط به سيستم بانکي است و بانکها در اين راستا جدي باشند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/11/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1385
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.