16 مرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 6
امروز: 1128
هفته جاری: 69584
ماه جاری: 201508
تاکنون: 16421692
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  رئيس کميته فناوري اطلاعات ستاد انتخابات استان: 24 فرايند انتخابات در استان همدان مکانيزه است
 • رئيس کميته فناوري اطلاعات ستاد انتخابات استان عنوان کرد: 24 فرايند انتخابات در استان همدان مکانيزه است
 • به گزارش کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان همدان محمدحسن ميرزايي، در نشست خبري با خبرنگاران استان گفت:تمامي شعب اخذ رأي استان همدان مجهز به دستگاه احراز هويت هستند و 18 درصد نيز بعنوان ذخيره تجهيزات به فرمانداريها تحويل شده است .

  مهندس ميرزايي افزود: در استان همدان  چندين دوره انتخابات به صورت الکترونيکي برگزار شده است. در انتخابات سال 96  در استان همدان در چهار شهر ملاير، نهاوند، تويسرکان و اسدآباد به صورت  تمام مکانيزه برگزار شد که کاملا موفقيت‌آميز بود.

  رئيس کميته فناوري اطلاعات ستاد انتخابات استان تاکيد کرد: به طور کلي انتخابات 25 فرآيند دارد که يکي از مهمترين آن‌ها ، اخذ رأي الکترونيکي است.در انتخابات مجلس يازدهم 24 فرايند بصورت الکترونيکي مي باشد و تنها اخذ راي بصورت الکترونيکي نمي باشد .

  وي در ادامه با بيان اينکه زماني انتخابات کاملا مکانيزه است که اخذ رأي ، به صورت الکترونيک برگزار شود خاطر نشان کرد: در تمام شعب استان ارتباط آنلاين برقرار است، به‌ گونه‌اي که در ساعت 8 صبح امروز تمامي شعب به صورت آنلاين کار خود را انجام دادند.

  ميرزايي در پايان افزود: دستگاه احراز هويت در کمترين زمان استعلام، کد ملي را از سرور وزارت کشور اخذ کرده و در راستاي تطبيق با اصل شناسنامه اطلاعات لازم را در اختيار کاربر قرار مي‌دهد و از اخذ راي تکراري جلوگيري مي کند .

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/12/03   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2211
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.