30 دی 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 4034
هفته جاری: 28000
ماه جاری: 211858
تاکنون: 17116488
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  مدير کل دفتر مديريت عملکرد و امور حقوقي استانداري همدان: استاندار، چهارشنبه پاسخگوي شهروندان در سامانه 111 است
 • احسان شهابي مدير کل دفتر مديريت عملکرد و امور حقوقي استانداري همدان از حضور استاندار درمرکز سامد ازساعت10:30 الي 12:00صبح روز چهارشنبه دهم دي ماه و پاسخگويي به شهروندان با تلفن 111خبر داد.
 •  

  احسان شهابي مدير کل دفتر مديريت عملکرد و امور حقوقي استانداري  همدان از حضور استاندار درمرکز سامد ازساعت10:30الي 12صبح روز چهارشنبه دهم دي ماه و  پاسخگويي به شهروندان با تلفن 111 خبر داد.

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان شهابي با اعلام اين خبر، گفت: برنامه حضوراستاندار درسامد مانندساير مديران استان به منظور گفت وگوي بي واسطه با مردم و تلاش براي پاسخ به مطالبات و حل مشکلات ايشان برگزار مي شود.

  وي با يادآوري اين نکته که اين پنجمين حضور سيد سعيد شاهرخي در سامد در سال جاري است، ادامه داد: تمامي موارد مطرح شده از سوي مردم در ارتباط هاي قبلي با دستور و نظارت استاندار پيگيري شده و پاسخ داده شده است.

  مدير کل دفتر مديريت عملکرد و امور حقوقي استانداري، افزود: تمامي هم استاني ها مي توانند روز چهارشنبه از ساعت 10:30  صبح تا 12:00 با شماره گيري تلفن 111 با استاندار گفتگو و طرح موضوع کنند.

  شهابي تصريح کرد: اين تماس ها پس از ثبت در سامانه  از سوي استاندار براي پيگيري ارجاع مي شود و اين دفتر تا حصول نتيجه قانوني بر پيگيري دستگاه ها نظارت خواهد داشت.

  مدير کل دفتر مديريت عملکرد و امور حقوقي استانداري همدان، همچنين گفت: در سه ماهه فصل پاييز 63مدير در سامانه ارتباط مردم با دولت حضور يافته و پاسخگوي 319تماس تلفني شهروندان در بستر اين سامانه بودند.

  شهابي تصريح کرد: از اين 319تماسي مردمي، تاکنون 61مورد پاسخ مثبت دريافت کرده اند، 150مورد مشاوره و راهنمايي شده  و باقي موارد در دست اقدام است.

  وي اضافه کرد: در فصل پاييز بيشترين آمار تماس هاي مردمي مربوط به زمان حضور معاون سياسي و امنيتي استانداري، مدير کل بنياد شهيد و امور ايثارگران ، مدير عامل  شرکت آب و فاضلاب ، مدير عامل شرکت برق ، مدير کل ورزش و جوانان ، مدير عامل مخابرات ، مدير کل پزشکي قانوني، فرماندار اسدآباد و شهردار اسدآباد بوده است.

  شهابي، عمده ترين مسائل مطرح شده در اين تماس ها را مسائل اشتغال، وام، پيگيري امور مربوط به خانواده شهدا و ايثارگران و خدمات شهري و روستايي عنوان کرد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/10/10   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1363
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.