30 دی 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 4289
هفته جاری: 28255
ماه جاری: 212113
تاکنون: 17116585
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار: آرزوي ديرينه همداني‌ها با افتتاح پتروشيمي محقق شد
 • مهندس شاهرخي استاندار همدان گفت: با بهره برداري از طرح بزرگ پتروشيمي هگمتانه به دست رييس جمهوري آرزوي ديرينه مردم اين استان محقق شد.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان مهندس شاهرخي در آيين افتتاح پتروشيمي هگمتانه که با حضور رييس جمهوري از طريق ارتباط زنده تصويري برگزار شد، افزود: همه مسوولان از جمله وزير نفت و رييس پتروشيمي در 2 سال گذشته فداکارانه و با آغوش باز موانع پتروشيمي هگمتانه که چندين سال راکد بود را رفع کردند تا امروز شاهد افتتاح اين طرح بزرگ باشيم.

  وي اضافه کرد: خوشبختانه در راستاي سياست هاي دولت تدبير و اميد استان همدان به مثابه کارگاه بزرگ عمراني و سازندگي تبديل شده و طرحهاي مهم و قابل توجهي آماده بهره برداري و يا در شرف بهره برداري است تا پايان دولت در خدمت مردم باشد.

  استاندار همدان با بيان اينکه يک سد امسال در اين استان بهره برداري شده است افزود: 2 سد نيز در حال ساخت است.

  شاهرخي خاطر نشان کرد: با وجود همه محدوديت ها، استان همدان در بخش راه آهن، راه، کشاورزي، کشت گلخانه اي، آبياري مکانيزه و بخش مسکن پيشرفت هاي قابل ملاحظه اي داشته و اين نويد را مي دهيم با سرمايه گذاري هاي صورت گرفته بيشتر اين طرحها تا پايان دولت به بهره برداري برسد.

  استاندار همدان تاکيد کرد: با تدبير ارزشمند ستاد ملي کرونا و همکاري خوب مردم در پيک سوم شيوع کرونا شرايط تثبيت شده و در استان شرايط خوبي وجود دارد.

  پتروشيمي هگمتانه بزرگترين واحد توليدي استان همدان است که محصولي کم نظير به نام پي وي سي با درجه پزشکي توليد مي‌کند و ظرفيت سالانه 70 هزار تن محصول را دارد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/10/15   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 88
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.