Mostly Cloudy وضعیت:
66°F / 18.9°C دمای هوا:
78% رطوبت:
30.21in / 1023hPa (Steady) فشار:
WSW جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 4550
هفته جاری: 27027
ماه جاری: 243425
تاکنون: 10411690
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  وزير بهداشت: ترديد ندارم آينده ايران بسيار خوب و درخشان است
 • وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي گفت: ترديد ندارم آينده ايران اسلامي با وجود همه گرفتاري ها بسيار خوب و درخشان است و مشکلات ما به تدريج برطرف خواهد شد.
 • به گزارش ايرنا دکتر سيد حسن قاضي زاده هاشمي شامگاه چهارشنبه در آيين تجليل از خيران سلامت ملاير در جمع مردم اين شهرستان اظهار کرد: فرزندان و جوانان ما نيز بايد با اين اميد، به زندگي آينده خود نگاه کرده و بتوانند به شهر، استان و کشورشان خدمت کنند.
  وي افزود: آن چيزي که امروز مردم ما بيش از همه نياز دارند، احترام به آنها، رعايت حقوق و رفع مشکلات آنها است که ما به عنوان يک دستگاه خدماتي تمام توان و تلاش خود را براي تحقق خواسته ها و نيازهاي مردم به کار بسته ايم.
  وي ادامه داد: همه مسئولان نظام جمهوري اسلامي بايد مسير وحدت را دنبال کنند و هرگز نبايد فراموش کنيم که مردم ما را به اين جايگاه رسانده اند.
  دکتر هاشمي با تاکيد بر اينکه پست ها و موقعيت هاي زودگذر نبايد ما را از خدمت شايسته به مردم دور کند، بيان کرد: نبايد فراموش کنيم که مردم ايران موجب استمرار انقلاب و بقاي حکومت شدند و اين مردم شريف شايسته هر نوع خدمت، تلاش، پيشرفت و رفاه هستند و اين جز با يکدلي، همراهي و همدلي ميسر نمي شود.
  وي در ادامه گفت: ملاير شايسته اقدامات مهمي است و من ترديد ندارم ساير اعضاي دولت تدبير و اميد به خاطر وحدت دو نماينده ملاير به اين شهرستان سفر خواهند کرد.
  وزير بهداشت با تقدير از انجام اقدامات مطلوب در حوزه سلامت استان همدان و ملاير اظهار کرد: ملاير به خاطر موقعيت و بار بيماري که از شهرهاي مجاور نيز به آن تحميل مي شود، بايد اقدامات مهمتري در حوزه بهداشت و درمان در اين شهرستان صورت گيرد.
  به گزارش ايرنا دکتر هاشمي ساخت و تکميل اورژانس اين شهر را در اولويت طرح هاي بهداشتي و درماني دانست و افزود: اميدواريم سال آينده اين طرح مهم مورد بهره برداري و در اختيار مردم قرار گيرد.
  وي درباره دانشکده پيراپزشکي ملاير ابراز اميدواري کرد کع با فضايي که دانشگاه آزاد اسلامي واحد ملاير فراهم کرده بشود در حوزه دانش رشته هاي پزشکي در اين شهرستان قدم هاي موثري برداشت و در آينده نزديک بتوانيم مجوزهاي لازم را براي اين دانشکده اخذ کنيم.
  وي ادامه داد: نمايندگان اين شهرستان براي اخذ مجوزهاي تاسيس بيمارستان مجهز بسيار مصمم هستند که اميدواريم با همکاري مسئولان در مرکز در بودجه سنواتي هم اعتبارات لازم براي اين امر پيش بيني کنند.
  دکتر هاشمي همچنين خيران حوزه سلامت را افراد برگزيده اي در حوزه بهداشت و درمان دانست و افزود: خيران با اين اقدام از خودشان عبور کردند و به مردم بيشتر فکر کردند و در حقيقت جهاد اصلي را آنها انجام دادند.
  وي بيان کرد: بخش عمده اي از موقوفات اين شهرستان در حوزه سلامت است و اين نشان مي دهد که مردم آن ريشه دار و با اصالت هستند و يک شهر فرهنگي است.
  وزير بهداشت با اشاره به در حال اجرا بودن بالغ بر 70 طرح بهداشتي در شهرستان ملاير گفت: اميدواريم بتوانيم خدمات مهمي همانند اعمال جراحي قلب، آنژيوگرافي، درمان بيماران سرطاني و راديوتراپي را ظرف يکسال آينده در ملاير داير کنيم.
  در اين مراسم با حضور وزير بهداشت و درمان از خيران اين شهرستان در حوزه سلامت تجليل شد.
  دکتر سيد حسن قاضي زاده هاشمي عصر چهارشنبه 15 ديماه به منظور بهره برداري و بازديد از چند طرح بهداشتي و درماني به شهرستان ملاير سفر کرد.
  شهرستان ملاير با دارا بودن جمعيتي بالغ بر 300 هزار نفر در 75 کيلومتري شهر همدان واقع شده است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1395/10/16   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 466
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.