همدان2018

 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 60
امروز: 644
هفته جاری: 43315
ماه جاری: 43315
تاکنون: 9988224
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: سرمايه‌گذار ناجي اشتغالزايي در همدان است/مديريت غارعليصدر تعيين تکليف مي‌شود+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان عنوان کرد: سرمايه‌گذار ناجي اشتغالزايي در استان است.
 • به گزارش ايسنا، منطقه همدان، محمدناصر نيک‌بخت در بازديد از پروژه‌هاي گردشگري شهر همدان، با تأکيد بر نقش سرمايه‌گذار در ايجاد اشتغال بيان کرد: سرمايه‌گذار بدون کمک گرفتن از جايي اقدام به سرمايه‌گذاري مي‌کند و هيچ عنصري مفيدتر از سرمايه‌گذاري براي کشور نيست به همين علت سرمايه‌گذار مقدس است.

  وي به ارزشمندي اقدام و عمل سرمايه‌گذاران اشاره کرد و گفت: اين افراد کساني هستند که براي انجام کار همت و اقدام کرده‌ سپس به دنبال دريافت تسهيلات آمده‌اند و بايد قدر اين افراد دانسته شود چرا که اقدام و عمل آنان اشتغالزايي در استان را به همراه دارد.

  نيک‌بخت با بيان اينکه در استان همدان با کسري امکانات اسکان، پذيرايي و هتل مواجه بوده‌ايم، تأکيد کرد: در رابطه با همدان که مي‌تواند قطب گردشگري باشد، اميدواريم شاهد رشد صنعت گردشگري آنگونه که شايسته همدان است، باشيم.

  وي در بازديد از هتل کتيبه و قدرداني از اقدام برادران خلجي در سرمايه‌گذاري ساخت اين هتل در همدان و دريافت کمترين ميزان تسهيلات، گفت: هتل کتيبه در بهترين نقطه از همدان احداث شده و به ادامه همکاري در سرمايه‌گذاري با برادران خلجي تمايل داريم.

  وي به اضافه شدن ظرفيت تخت‌هاي دو مجموعه ديگر به نام‌هاي عصرطلايي و هتل هما در استان تا 2 هزار تخت اشاره و تصريح کرد: از اين پس با راه‌اندازي اين پروژها مي‌توانيم ادعا کنيم که پذيراي گردشگري داخلي و خارجي بيشتري خواهيم بود.

  نيک‌بخت با بيان اينکه در همدان با احداث هتل‌هاي 2 تا 5 ستاره به ظرفيت پذيرايي و اسکان گردشگران اضافه خواهد شد، افزود: با راه‌اندازي هتل‌ها در همدان به نسبت گردشگران، سليقه‌ها و تمکن مالي مسافران اماکن اقامتي متفاوت خواهيم داشت.

   وي با اشاره به وضعيت غارعليصدر نيز گفت: سرمايه‌گذار براي غارعليصدر وجود دارد و به دنبال تعيين تکليف مديريت غار هستيم.

  استاندار همدان به استفاده از نمادهايي از همدان در ورودي و طبقات هتل‌ها تأکيد کرد و گفت: درجه، هتل استاندارد را مشخص مي‌کند و بر اساس استانداردها بايد طراحي داخلي انجام و اجرا شود.

  وي همچنين به راه‌اندازي پرواز تهران- همدان، همدان- کيش و عتبات اشاره و تصريح کرد: با راه‌اندازي پروازها رويکرد گردشگري به استان تغيير پيدا کرده و با تعريف همدان به عنوان مقصد گردشگري به نقطه‌اي مي‌رسيم که هتل کم خواهيم آورد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1395/11/28   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 511
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.