Mostly Cloudy وضعیت:
66°F / 18.9°C دمای هوا:
78% رطوبت:
30.21in / 1023hPa (Steady) فشار:
WSW جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 4555
هفته جاری: 27032
ماه جاری: 243430
تاکنون: 10411695
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون وزير ورزش: با تدبير دولت يازدهم بيش از يک هزار طرح نيمه تمام ورزشي به ثمر نشست
 • معاون فرهنگي ، آموزشي و پژوهش وزارت ورزش و جوانان با اشاره به وجود چهار هزار طرح عمراني نيمه تمام ورزشي در کشورگفت: در دولت تدبير و اميد يک هزار و 100 طرح از اين تعداد به بهره برداري رسيده است.
 • به گزارش ايرنا سيد عبدالحميد احمدي روز پنجشنبه در نشست اعضاي شوراي اداري شهرستان اسدآباد افزود: دولت در سه سال گذشته طرح هاي نيمه تمام ورزشي با پيشرفت فيزيکي 80 درصد را در اولويت قرار داد و تا به امروز بخش عمده اي از اين طرح ها به نتيجه رسيده و مورد استفاده مردم قرار گرفته است.
  وي اظهار کرد: براي اتمام چهار هزار طرح نيمه تمام ورزش که از گذشته بر روي شانه هاي وزارت ورزش نهاده شده 100 هزار ميليارد ريال اعتبار نياز است که با اعتبارات در اختيار دولت فاصله بسيار زيادي دارد.
  احمدي تصريح کرد: بخشي از اعتبار مورد نياز براي طرح هاي به سرانجام رسيده از محل دولت و بخش اعظمي از منابع و ظرفيت هاي خارج از حوزه دولت مانند مشارکت بخش خصوصي تامين شده است.
  معاون فرهنگي و آموزشي وزير ورزش و جوانان با اشاره به مساعدت مجلس شوراي اسلامي در برنامه ششم توسعه گفت: در اين برنامه رديف هاي ويژه اعتباري براي ورزش پيش بيني شده که گره گشاي بسياري از مشکلات اين بخش ورزش کشور خواهد شد.
  وي با بيان اينکه 14 هزار هيات ورزشي در استان ها فعاليت دارند خاطرنشان کرد: بودجه فعلي وزارت ورزش کفاف تمام اين هيات ها را نمي دهد و در اين راستا نيازمند هم افزايي و تعامل بيشتر ساير دستگاه ها هستيم.
  ** هيات ها سهم خود را از فدراسيون ها مطالبه کنند
  احمدي اظهار کرد: نيمي از اعتبار 2 هزار ميليارد ريالي وزارت ورزش درحوزه ورزش قهرماني و فدراسيون ها صرف مي شود و دردولت تدبير و اميد هيچ اعتباري در بخش ستادي در وزارت ورزش هزينه نشده است.
  وي افزود: فدراسيون ها ملزم هستند سهم مشخص شده هيات ها را بپردازند و هيات ها نيز بايد سهم خود را مطالبه کنند و اين امر در ارزيابي فدراسيون ها ملاک قرار مي گيرد.
  احمدي در ادامه به بخش جوانان نيز تاکيد کرد و گفت: حوزه جوانان نبايد مغفول بماند و در استان ها نيز بايد مورد توجه مسئولان قرار گيرد.
  وي با اشاره به حمايت دولت از سمن ها و تشکل هاي جوانان يادآورشد: اين گروه ها بازوان فکري و اجرايي توانمندي براي وزارت ورزش هستند و مي توانند با کمترين اعتبار بيشترين بهره وري را در عرصه فرهنگي و پژوهشي داشته باشند.
  معاون فرهنگي، آموزشي و پژوهشي وزارت ورزش با اشاره به معرفي اسدآباد به عنوان پايلوت فرهنگي و اجتماعي در حوزه کاهش آسيب گفت: اعتبار مورد نياز براي اجراي طرح مطالعاتي در اين رابطه را وزارت ورزش تقبل خواهد کرد.
  همزمان با دهه مبارک فجر، وزير ورزش و جوانان و معاونان وي مهمان پايتخت تاريخ و تمدن ايران زمين هستند و عملکرد دولت و مشکلات و نواقص موجود را در تمام نقاط استان همدان مورد بررسي و پيگيري قرار دادند.
  شهرستان اسدآباد با 110 هزار جمعيت در 45 کيلومتري همدان واقع شده است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1395/11/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 439
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.