Mostly Cloudy وضعیت:
66°F / 18.9°C دمای هوا:
78% رطوبت:
30.21in / 1023hPa (Steady) فشار:
WSW جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 7
امروز: 4511
هفته جاری: 26988
ماه جاری: 243386
تاکنون: 10411652
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون وزير ورزش: پرداخت تسهيلات يک ميليارد ريالي به طرحهاي فراگير کارآفريني جوانان
 • معاون ساماندهي امورجوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: به منظورحمايت از فعاليتهاي توليدي جوانان و توسعه اشتغال به سمن هاي جوانان که در حوزه کارآفريني طرحهاي فراگير ارائه دهند تا يک ميليارد ريال وام با سود چهار درصد پرداخت مي شود.
 • به گزارش ايرنا محمد رضا رستمي روز پنجشنبه در ستاد ساماندهي امور جوانان نهاوند افزود: هچنين به منظور حمايت از کارآفريني سمن ها به طرحهاي محلي تا 70 ميليون ريال و به طرحهاي ملي تا سقف 500 ميليون ريال وام پرداخت مي شود.
  وي توسعه سمن ها را از اولويت هاي دولت يازدهم ذکر کرد و گفت: در راستاي توسعه مشارکت مردم و به ويژه جوانان ، دولت توجه ويژه اي به توسعه سمن ها داشته و زمينه گسترش آنها را فراهم آورده است به گونه اي که از تعداد 50 سمن موجود کشور تا قبل از دولت تدبير اين تعداد در حال حاضر به يک هزار و 500 سمن رسيده و تا پايان سال به 2 هزار و 500 سمن افزايش خواهد يافت.
  وي ادامه داد: خانه هاي جوانان در سطح کشور راه اندازي مي شود و موضوع تشکيل و ايجاد خانه هاي جوانان براي نخستين بار در کشور در دولت يازدهم انجام گرفت که تاکنون 15 خانه جوانان تشکيل شده که امروز يکي از آن ها در شهر همدان راه اندازي مي شود.
  وي با بيان اينکه اين خانه ها براي بررسي مسائل جوانان در سال آينده توسعه مي يابد گفت: به منظور توسعه خانه هاي جوانان و فراهم آوردن بستر فعاليتهاي آنان 500 ميليارد ريال اعتبار براي ساخت اين مراکز در سال 96 اختصاص داده شده است.
  رستمي افزود: علاوه بر اين ما از برنامه هايي که در حوزه آسيبهاي اجتماعي برگزار مي شود حمايت مي کنيم که در اين راستا تا کنون 40 ميليارد ريال اختصاص داده شده و تا پايان سال 40 ميليارد ديگر نيز به اين مساله اختصاص داده مي شود.
  وي ادامه داد: به يک ميليون و 100 هزار متقاضي وام ازدواج در سال جاري وام پرداخت شد و دولت تدبير با وجود مشکلات و محدوديتهاي مالي و اعتباري وام ازدواج را از 30 ميليون ريال به 100 ميليون ريال افزايش داد که در اين راستا تا کنون به800 هزار نفر از متقاضيان وام پرداخت شده و تا پايان سال به 300 نفر ديگر پرداخت مي شود که در مجموع در سال 95 يک ميليون و 100 هزار نفر وام 100 ميليون ريالي دريافت کرده اند .
  وي جمعيت جوان را يک فرصت براي کشور عنوان کرد و افزود: سياست دولت حمايت قاطع از جوانان و به ويژه نخبگان است تا به اين طريق مانع از خروج آنان از کشور شود زيرا خروج آنان باعث مي شود به جاي استقلال ما شاهد وابستگي باشيم .
  وي دادن آزادي به جوانان را امري لازم براي ظهور استعداد و انديشه هاي آنها ذکر کرد و گفت: هر نسلي با نسل ديگر متفاوت و از انديشه هاي جديد برخوردار است که اين انديشه ها نياز به آزادي دارد تا بتواند در عرصه هاي مختلف حضور پيدا کرده و انديشه هاي خود را بيان کنند.
  معاون ساماندهي امور جوانان وزارت ورزش تاکيد کرد: هر سياستي که مانع آزادي براي جوانان شود تا آنها احساس ناکامي کنند منجر به خدشه دار شدن انقلاب مي شود.
  وي گفت: بر خلاف آنچه که بعضي ها معتقدند و مدام در بلندگوهاي خود مي گويند ما اعتقاد نداريم که جوانان از آزادي سوء استفاده مي کنند بلکه آنها علاقه مند به جمهوري اسلامي بوده و از نظر اخلاقي نيز پايبند هستند .
  رستمي در ادامه سخنان خود با اشاره به نقش مشارکت مردم در تحکيم پايه هاي جمهوريت نظام گفت: مشارکت مردم در عرصه هاي مختلف همواره نجات دهنده نظام اسلامي از تهديدات دشمنان است.
  وي افزود: در راهپيمايي 22 بهمن امسال اين مشارکت اجتماعي و سياسي مردم را شاهد خواهيم بود که چگونه توطئه هاي دشمن را نقش بر آب خواهد کرد .
  وي مشارکت سياسي در انتخابات آينده را تقويت کننده جمهوريت نظام عنوان کرد و گفت: مردم با مشارکت سياسي خود که تجلي آن در انتخابات سال آينده بروز پيدا خواهد کرد بايد مانع از آن شوند که افکار نامربوط در جامع رشد پيدا کند زيرا مشارکت پايه هاي نظام را تقويت مي کند .
  معاون وزير ورزش در ادامه به مسائل مرتبط با ورزش شهرستان اشاره کرد و گفت: با توجه به شرايط شهرستان و محدوديتهايي که دارد ما موضوع تکميل استخر سرپوشيده را با وزير مطرح مي کنيم و سعي داريم شرايط را تسهيل کنيم که هر چه زودتر اين فضا به بهره برداري برسد.
  به گزارش ايرنا وي در خصوص تجهيز سالن هاي ورزشي روستاها نيز گفت: با توجه به سياست دولت در زمينه توسعه همه جانبه روستاها گفت: به منظور تجهيز سالنهاي ورزشي روستايي ما تا پايان سال آنها را تجهيز و قابليت استفاده آنها را بيشتر مي کنيم.
  وي از تکميل طرحهاي نيمه تمام تاکيد کرد و گفت: در حال حاضر سه هزار طرح نيمه تمام ورزشي که از قبل وجود داشته در کشور شناسايي شده که با توجه به منابع محدود و بر اساس اولويت آنها را تکميل خواهيم کرد.
  شهرستان نهاوند با جمعيتي بالغ بر 190 هزار نفر در 105 کيلومتري جنوب استان همدان واقع شده است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1395/11/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 497
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.