همدان2018

 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 65
امروز: 649
هفته جاری: 43320
ماه جاری: 43320
تاکنون: 9988229
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  تحريم ها ظالمانه و برجام حاصل ارتباط عقلاني دولت با دنيا است+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان گفت: در شرايطي که دولت تدبير و اميد ارتباط عقلاني را با دنيا داشته است، تحريم ها ظالمانه و جفا گونه است.
 • محمدناصر نيکبخت عصر پنجشنبه در شوراي اداري استان همدان اظهار کرد: اين در حاليست که رهبر معظم انقلاب اعلام مي کند که ما نمي خواهيم اسلحه اتمي داشته باشيم و تحريم کنندگان چه تضميمي بالاتر از اين مي خواهند.
  وي اضافه کرد: ايران درصدد توليد اسلحه اتمي نيست و با اين حال استکبار جهاني قصد دارد با تشديد تحريم ها ايران اسلامي را فلج کند در حاليکه به همت مردم و خون شهداي گرانقدر و تدبير مسئولان نظام مقدس جمهوري اسلامي توانسته ايم اقتدار و عزت کشور را حفظ کنيم.
  وي با انتقاد از برخي اظهارنظرها پيرامون برجام افزود: اينکه بگويند برجام چيزي نداشت يا عايدش کم بود بي لطفي است چرا که برجام با اين شرايط که نيرنگ ها، دسيسه ها و بد عهدي هايي هميشه آمريکا پابرجا بوده، آورده خوبي داشته است.
  استاندار همدان اظهار کرد: برجام باعث شد تا 6 کشور مقابل يک کشور بزرگ پشت ميز مذاکره قرار بگيرند و خواسته هاي به حق ايران پذيرفته شد.
  وي اافزود: البته مذاکره همواره از باب مفاعله و طرفيني بود و هر دو طرف پذيرفتند و برخي اجرا نشد چون نيرنگ ها وجود دارد.
  وي يادآور شد: در اين بين برخي از دوستان خارج از استان به دستاوردهاي برجام حمله مي کنند و مي گويند مربوط به دولت است در حاليکه برجام تدبير و عقلانيت اين دولت و تيم مذاکره کننده عاقل دولت بود که به نمايندگي از نظام و بزرگان نظام اجرايي شد.
  استاندار همدان اضافه کرد: مقام معظم رهبري نيز نمايندگان ما در مذاکره ها و برجام را امين، غيور و غيرتمند عنوان کردند و القاب شايسته را عطا فرمود.
  وي بيان کرد: امروزه امريکا ديگر ياران خود را ندارد و تنها است و با دستاورد برجام ديگر ساير کشورهاي مذاکره کننده امريکا را همراهي نمي کنند.
  وي در ادامه با گراميداشت دهه مبارک فجر گفت: دهه فجر به عنوان رخداد گرانبها ارزشمند در همه تاريخ دنيا و طول تاريخ ماندگار است.
  وي افزود: اين رويداد تاريخي نظير نخواهد داشت و نهضت و انقلاب اسلامي پس از 38 سال با مردم دلبسته و وفادار از جايگاه و اقتدار لازم در دنيا برخوردار است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1395/11/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 434
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.