همدان2018

 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 46
امروز: 626
هفته جاری: 43297
ماه جاری: 43297
تاکنون: 9988210
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: معرفي بيشتر سيد جمال الدين اسدآبادي به دنيا/ نامگذاري سال 96 به نام باباطاهر+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان گفت: سال 94 به نام ميرسيدعلي همداني با برگزاري کنگره بزرگي نامگذاري شد و سال 95 سال سيد جمال الدين اسدآبادي بود و سال 96 را به نام باباطاهر نامگذاري کنيم.
 • محمد ناصر نيکبخت روز سه شنبه در همايش سيد جمال الدين اسدآبادي افزود: اين بحث و افتخاري که برخي کشورها به دنبال جعل سيد جمال الدين اسدآبادي هستند افتخار است اما زادگاه سيد جمال اسدآباد است و به او افتخار مي کنيم و او متعلق به همه دنيا است .
  وي ادامه داد: دنياي مدرن به دنبال مهد آثار دين ، خدا و معنويت است و برگشت به نظرات سيد جمال همانگونه که به اسلام واقعي برگرداند ضروري تر است و آيندگان بايد بدانند سيد جمال الدين اسدآبادي چگونه جهاني شد و مقابله با استکبار بازگشت به اسلام ناب باعث شد امثال سيد جمال الدين اسدآبادي در دنيا بدرخشند.
  وي ادامه داد: بايد همايش سيد جمال الدين اسدآبادي تاثيري بگذارد که اسدآباد و سيدجمال در دنيا بيشترمعرفي شود و به همين دليل امسال سال سيد جمال الدين اسدآبادي نامگذاري شد.
  وي با بيان اينکه با وجود دانشنامه 110 جلدي که در استان پيگيري مي شود که 40 جلد آن پياده شده است افزود: همدان به عنوان مهد تمدن ، فرهنگ ، ادب و هنر ديار 500 سال پايتخت امپراطوري ايران بوده است و بايد به جهانيان معرفي شود.
  وي اضافه کرد: آيت الله محمدي از سرمايه ها و مفاخر اين ديار و کشور هستند که در سايه ايشان اين خدمت رساني ها بوده و تمام مسير خدمت را ايشان فراهم مي کنند.
  استاندار همدان گفت: وزيرفرهنگ و ارشاد اسلامي از فرهيختگان و از جنس انديشه ، تفکر ، تعقل و فرهنگ است که ضمن تشکر از زحمات وزير سابق مي توان گفت وقتي به انتخاب وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي رسيديم بهترين انتخاب صورت گرفت.
  نيکبخت ادامه داد: دکتر صالحي اميري در کوتاه ترين زماني که سکان امور فرهنگي کشور را به عهده گرفت عرصه فرهنگي کشور را به سوي تعامل ، گفت و گو ، عقلانيت و انديشه ورزي هدايت کرد.
  استاندار همدان افزود: وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي از مفاخر کشور در امر فرهنگي است و خوشحاليم که ميزبان وي هستيم.
  وزير فرهنگ و ارشاد امروز سه شنبه در سفر يک روزه خود به همدان در همايش سيدجمال الدين اسدآبادي شرکت مي کند سپس با اصحاب فرهنگ و هنر استان همدان ديدار خواهد کرد و در شوراي اداري اين استان حضور مي يابد.
  سيد رضا صالحي اميري پس از حضور در اسدآباد براي شرکت در همايش سيد جمال الدين اسدآبادي مورد استقبال مسئولان استان همدان قرار گرفت و سپس با حضور در گلزار شهدا به شهداي اين شهر اداي احترام کرد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1395/12/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 305
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.