همدان2018

 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 69
امروز: 654
هفته جاری: 43325
ماه جاری: 43325
تاکنون: 9988234
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي: کساني که بر طبل نفاق مي کوبند به آرمانهاي ملت خيانت مي کنند+تصاويردرگالري
 • وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي با بيان اينکه مهمترين نياز امروز مردم اميد، آرامش و نشاط است، گفت: هر کسي که امروز بر طبل نفاق مي کوبد به آرمانهاي ملت خيانت مي کند.
 • صالحي اميري شامگاه سه شنبه در شوراي اداري استان همدان افزود: امروز هر کسي تلاش کند تا در ميان ملت اختلاف افکني ايجاد شود، خائن به ملت است.
  وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي اظهار کرد: مهمترين نياز مردم ، اميد، آرامش و نشاط است و هر کسي مردم را به سوي نااميدي بکشد و کام مردم را تلخ و آينده مردم را خراب کند، خائن به آرمان هاي ملت است.
  صالحي اميري با اشاره به اينکه کارنامه دولت در حوزه اقتصاد مقاومتي بسيار درخشان است ، افزود: مفهوم اقتصاد مقاومتي يک مفهوم تبليغاتي نيست که با پوستر و بنر بگوييم به آن رسيده ايم.
  وي اظهار کرد: آنهايي که دولت را نقد مي کنند در سالهاي گذشته که رهبري به عنوان پرچم دار انقلاب اسلامي سالي را به عنوان موضوع مهمي مطرح کردند، کجا بودند؟
  وي ادامه داد: در سال اصلاح الگوي مصرف که مصرف آب و برق و گاز افزايش پيدا کرد، چرا کسي اعتراض نمي کرد؟ در سال وحدت و همدلي وقتي شکاف و نفاق سياسي در کشور افزايش پيدا کرد چرا کسي انتقاد نمي کرد؟ امروز که دولت با باور به موضوع اقتصاد مقاومتي به ميدان آمده است و همه دولت در تمام سطوح وارد فضاي اقتصاد مقاومتي شده است، عده اي تازه بيدار شده اند و مي گويند دولت چه کرده است؟
  وي با بيان اينکه اقتصاد مقاومتي مختص به يک سال نيست ادامه داد: در مقاله اي عنوان کردم در کمتر از يک دهه نمي توان در اين کشور گفتمان سازي کرد، گفتمان سازي يک شعار نيست، گفتمان سازي ايجاد باور دروني نسبت به تحقق اقتصاد درون زا و برون گرا است.
  وي ادامه داد: اقتصاد مقاومتي يعني عبور از سطح گفتمان اجتماعي مردم است و اينکه در گفتمان عمومي جامعه نياز به اقتصاد مقاومتي شکل گيرد.
  وي با بيان اينکه اقتصاد مقاومتي ايجاد يک نياز و عطش اجتماعي است ، افزود: عده اي تلاش مي کنند مفهوم را از خوبي خالي کنند و اين اهانت به اقتصاد مقاومتي بزرگ است.
  وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي تصريح کرد: ما باور داريم اقتصاد مقاومتي راه نجات اقتصاد کشور است اما معتقديم بايد در اين حوزه با تدبير عقلانيت سياست و استراتژي حرکت کرد.
  صالحي اميري با بيان اينکه در حوزه داخلي مهمترين استراتژي دولت،ثبات و آرامش است و پيش نياز توسعه ثبات اقتصادي ، اجتماعي ، سياسي و فرهنگي است ، افزود: دولت استراتژي پرهيز از مماشات را در همه حوزه ها انتخاب کرده است.
  وي اضافه کرد: عده اي تلاش دارند دولت را به زمين مناقشه ببرند ولي دولت وارد زميني که ديگران طراحي کرده اند و وارد زمين بازي بازيگراني که تلاش مي کنند دولت را از کار و خدمت به مردم خارج کنند ، نخواهد شد.
  وي ادامه داد: در اقتصاد ، صنعت، کشاورزي و حمل و نقل شاخص ها رشد بالايي داشته است و در حوزه داخلي بسترهاي جهش فراهم است.
  وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در ادامه تاکيد کرد: بنا نبود برجام همه مسائل را يک شبه حل کند. برجام سدي بود که مانع از توسعه اين نظام به سمت هدف هاي متعالي بود.
  وي گفت: برجام سيم خاردار و سدي بود که دشمنان براي ملت گسترده بودند و دولت تلاش کرد تا اين سد را از مسير توسعه بردارد و مسير توسعه براي حرکت هموار گردد.
  صالحي اميري تصريح کرد: تا ديروز امکان توسعه در کشور وجود نداشت و بناي دولت حرکت در مسير اعتدال است و اعتدال زبان نرم با مردم است.
  وي گفت: اعتدال يعني مذاکره براي تامين منافع ملي و هموار سازي راه توسعه ملي براي اشتغال و رفاه ملت است.
  وي خاطرنشان کرد: اعتدال با کج انديشي، خشونت، ولنگاري و سکولاريزم نسبتي ندارد بلکه اعتدال بر مباني ديني استوار است .
  وي با بيان اينکه ما در برجام تلاش کرديم تا زنجير تحريم و تحقير شکسته شود ، افزود: در موضوع برجام تلاش کرديم تا افکار عمومي جهانيان را اگاه سازيم و در برجام مديون تدابير مقام معظم رهبري و نيروهاي مسلح و حمايت هاي مردمي بوديم.
  وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي بيان کرد: اگر تدابير مقام معظم رهبري و اقتدار نيروهاي مسلح و درک دولت از ديپلماسي و تلاش حداکثري دولت و حمايت مردمي نبود امروز اينجا نبوديم.
  وي گفت: ما در برجام از سد بزرگ غرب و با حفظ هويت و غرور از موانع ملي عبور و بستر جذب سرمايه گذاري خارجي را فراهم کرديم.
  وي مثال زد : براي اولين بار در ماه گذشته شرکت نفتي فرانسوي 4.8 ميليارد دلار قرارداد امضا کرد و با عبور از برجام از توليد نفت 970 هزار بشکه اي محدود فروش به چهار کشور معين به صادرات 2.3 ميليون بشکه نفت به همه دنيا عبور کرديم.
  وي اضافه کرد: ما در برجام موفق شديم براي اولين بار در اوپک مديريت توليد را پس از 60 سال به دست آوريم و اين محصوص ديپلماسي وزارت نفت ما است ، اما عده اي تلاش مي کردند اين مساله به گوش مردم نرسد.
  صالحي اميري به امنيت موجود در کشور اشاره کرد و گفت: انتظار ما از صدا و سيما و اصحاب رسانه اين است که بستر امنيت را براي ملت تشريح کنند، که در شرايط ناامن منطقه چطور ما در امن ترين شرايط زندگي مي کنيم.
  وي افزود: چرا امروز صداها بسته و قلم ها خاموش است و خدمات دولت و نظام و در راس آن رهبري را ناديده مي گيرند.
  وي با اشاره به اينکه اين دولت خود را بدهکار مردم مي داند تاکيد کرد: اين دولت خود را آسماني نمي داند بلکه اين دولت زميني است و اگر موفقيتي است متعلق به مردم است و اگر ناکامي است متعلق به ما است.
  صالحي اميري اضافه کرد: دولت مدام براي اخذ رهنمود به نزد مراجع عظام مي رود اما هيچ گاه نگفته که هيچ دولتمردي از مراجع سوء استفاده کند.
  وي گفت: اين دولت معتقد است مقدسات بايد براي همه تاريخ باقي بماند و هيچ کس حق ندارد از مقدسات سوء استفاده کند.
  ما به مباني ديني، شرعي و فقهي و مرجعيت احترام تمام داريم و معتقديم هيچ کس نبايد از اين مراجع براي اهداف سياسي استفاده کند و از اين منظر دولت، دولت زميني است ، نه آسماني!
  وي اضافه کرد: دولت با همه توان در حال حل مشکلات کشور است و از بابت کمبودها از ملت عذرخواهي مي کنيم و اين وعده را مي دهيم که با همه توان براي حل مشکلات تلاش کنيم.
  وي با بيان اينکه ما همه مسافران يک کشتي هستيم ، افزود: يک مقصد را در پيش داريم و ما همه وفادار به يک نظام هستيم که در راس و هرم قدرت آن شخص رهبري است .
  وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي با اشاره به اينکه عده اي تنگ نظر تلاش کردند دايره انقلاب و رهبري را تنگ کنند ، بيان کرد: دولت وفادار به آرمان هاي امام و رهبري است و لذا عده اي خود را برتر از ديگران و خود را نماينده انقلاب ندانند و ديگران را غير انقلابي خطاب نکنند.
  وي تصريح کرد: انقلابي معلمي است که براي توسعه خدمات تلاش مي کند ، انقلابي شخصيتي است که براي کمک به مردم از خود عبور مي کند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1395/12/25   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 409
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.