همدان2018

 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 8
امروز: 692
هفته جاری: 43363
ماه جاری: 43363
تاکنون: 9988272
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  86 هزار ميليارد ريال سرمايه گذاري درهمدان تنها در دولت يازدهم+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان گفت: 86 هزار ميليارد ريال توسط بخش خصوصي در سه ساله دولت تدبير و اميد در اين استان سرمايه گذاري شده است.
 • به گزارش ايرنا محمد ناصر نيکبخت شامگاه سه شنبه در نشست شوراي اداري همدان که با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار شد افزود: به برکت برجام ، همدان با سرمايه گذاري مستقيم خارجي قطب توليد انرژي پاک خورشيدي شده است.
  وي با بيان اينکه با تصويب برجام ريل مورد نياز راه آهن همدان وارد شد و راه آهن تهران - همدان در حال حاضر به 51 کيلومتري همدان رسيده است ادامه داد: قرارداد طراحي پتروشيمي ابن سينا با شرکت شل بسته شده که به نتيجه رسيدن اين طرح نيز به برکت برجام است.
  استاندار همدان گفت: اگر توفيقي در اين استان حاصل شده يا مي شود نتيجه تلاش مديران و انسجام خوبي است که در استان وجود دارد.
  نيکبخت با بيان اينکه استان همدان در اقتصاد مقاومتي که مورد تاکيد رهبر معظم انقلاب است بر اساس اعلام ستاد کشور در شاخص هاي مطرح شده بيشتر از مقدار تعيين شده فعاليت انجام داده است گفت: در بخش کشاورزي 135 درصد، در خدمات 100 درصد و در صنعت و معدن 85 درصد به بالا شاخص ها اجرا شده است.
  وي ادامه داد: با تلاش و پيگيري هاي مسئولان استان همدان همچنين انتقال پساب فاضلاب همدان به نيروگاه شهيد مفتح و آزاد کردن چاه ها براي اولين بار در کشور اجرا شد.
  استاندار همدان با بيان اينکه دومين گلخانه پرورش گل رز با مشارکت هلندي ها در استان در حال ساخت است اضافه کرد: در هر ماه در استان بين 700 تا يک هزار شغل جديد ايجاد مي شود.
  نيکبخت ادامه داد: تا امروز پنج هزار و 740 ميليارد ريال در قالب ستاد تسهيل و رفع موانع توليد يا مستقيم از منابع بانک ها به واحدهاي توليدي استان پرداخت شده است.
  وي افزود: دليل اينکه جامعه از بيکاري جوانان فارغ نشده اين است که همه بيکار شده بودند و در آبان ماه 92 که به استان همدان آمدم 21 هزار نفر بيکار شده بودند اما اکنون آمار بيمه بيکاري استان روند کاهشي دارد.
  استاندار همدان در ادامه با بيان اينکه دنيا، حق غني سازي ايران را به رسميت شناخته است اضافه کرد: استان همدان، هم اکنون با 80 کشور مراودات بانکي دارد که قبل از آن تنها 8 کشور بود.
  وي يکي از معبرها و ريل هاي توسعه همدان را گردشگري دانست و از مديران خواست در پذيرايي، تامين ارزاق و نظارت ها در ايام نوروز بيشتر فعال شوند.
  وي با بيان اينکه اولين پرواز تهران - همدان روز چهارشنبه 25 اسفند ماه انجام مي شود ابراز اميدواري کرد: مردم همدان از اين پرواز استقبال کنند.
  استاندار همدان با اشاره به برگزاري انتخابات سال آينده نيز گفت: در انتخابات وظيفه مسئولان حماسه سازي و ترغيب مردم و مشارکت بيشتر آنها به شرکت در انتخابات است و تمام مراحل انتخابات حق الناس است.
  نيکبخت از مدير جديد اداره کل امور مالياتي استان نيز خواست از حق دولت گذشت نکند اما با حفظ عزت مردم در اين زمينه فعاليت کند و دنبال منابع جديد نه افزايش ماليات باشد.
  وي در خصوص فرماندار فامنين نيز گفت: حکم فرماندار فامنين نيز روز گذشته به امضاي وزير کشور رسيده است.
  شوراي اداري استان همدان شامگاه سه شنبه با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار شد.
  وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در سفر يک روزه خود به استان همدان در همايش سد جمال الدين اسدآبادي شرکت و سپس با اصحاب فرهنگ و هنر استان همدان ديدار کرد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1395/12/25   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 462
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.