Mostly Cloudy وضعیت:
66°F / 18.9°C دمای هوا:
78% رطوبت:
30.21in / 1023hPa (Steady) فشار:
WSW جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 6
امروز: 4557
هفته جاری: 27034
ماه جاری: 243432
تاکنون: 10411697
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  دکتر نهاونديان در ديدار مديران روابط عمومي استانداري‌هاي سراسر کشور: مهم‌ترين وظيفه روابط عمومي‌ها تلاش براي ارتقاء سرمايه اجتماعي و اميد در جامعه است/ بناي دولت يازدهم تنش نيست؛ خدمت و تامين منافع پايدار جامعه است
 • رييس دفتر رييس‌جمهوري تاکيد کرد که امروز مهم‌ترين وظيفه مجموعه روابط عمومي‌ها تلاش براي ارتقاء سرمايه اجتماعي و اميد در جامعه است.
 • به گزارش پايگاه اطلاع رساني دولت، دکتر محمد نهاونديان در ديدار مديران روابط عمومي استانداري‌هاي سراسر کشور، خاطر نشان کرد: روابط عمومي در تعريف جديد يک کانال دو سويه است که در آن عرصه هاي متنوع ارتباطاتي، از جمله مردم با دولت و مردم با مردم قابل تعريف است. در اين عرصه هر گونه انسداد يا نقص و تحريف در انعکاس خدمات و اقدامات انجام شده، در حقيقت ناديده گرفتن تلاش انبوه مديران، کارمندان و کارگراني است که از دل مردم بوده و طي اين سال‌ها، مشغول تلاش و خدمت صادقانه به مردم بوده‌اند.

  رييس دفتر رييس‌جمهوري با اشاره به اينکه "در فضاي جديد ارتباطي مسايل محلي و استاني مي تواند به سرعت به موضوعات ملي تبديل شده و لذا بايد به اين موضوع به عنوان يک فرصت براي انعکاس مسايل منطقه اي نگاه شود"، گفت: روحيه ارتباط جمعي در ملت ايران در مقايسه با ساير جوامع بسيار بالا است و اين سرمايه بزرگي است که به واسطه آن مي‌توان بسيج نيروها را براي فعاليت‌هاي گوناگون اجتماعي و در مسير توسعه کشور و خير عمومي ايجاد کرد.

  رييس دفتر رييس‌جمهوري اطلاع‌رساني موفق را نيازمند دو مؤلفه محتواي صحيح و ابزار کارامد دانست و با بيان اينکه "هر گونه تاريکي زايي، تخريب روحيه‌ و اميد به آينده و کتمان واقعيت‌ها، لطماتي پايدار به کشور و مردم وارد مي کند"، اظهار داشت: در بخش محتوا و در سطح ملي و تمامي استان‌ها اقدامات و خدمات قابل ارايه زيادي به مردم وجود دارد. از جمله در حوزه اقتصاد ملي، مديريت همزمان چالش رکود و تورم و تحريم‌هاي ظالمانه به شکلي که در سه سال گذشته انجام شد، بي‌سابقه بوده است. در حوزه مديريت منابع آبي، افزايش دو برابري صادرات نفت طي مدت کوتاه، جهش توليد در ميدانهاي مشترک، توسعه زيرساخت‌ها و بخش راه‌آهن و تقويت ناوگان هوايي، اقدامات بزرگي انجام شده که با توجه به کاهش شديد منابع، کم سابقه بوده است.

  دکتر نهاونديان اضافه کرد: دولت تدبير و اميد از پيامها و سخن دلپذير و مورد اقبال زيادي براي افکار عمومي برخوردار است، و کساني که امروز در حوزه رسانه‌اي دولت فعاليت دارند، همچنان ‌شجاعانه و فداکارانه بايد در مسير ارتقاي اعتماد عمومي به کارامدي نظام و اميد به آينده درخشان کشور گام بردارند.

  رييس دفتر رييس‌جمهوري گفت: بناي دولت تنش نبوده، نيست و نخواهد بود؛ بلکه بناي دولت يازدهم خدمت همه جانبه به مردم و تامين منافع پايدار آنان است و علاوه بر الطاف الهي معتقديم که مردم نيز به خوبي قدرشناس خدمتگزاران خود هستند.

  رييس دفتر رييس‌جمهوري لزوم احترام به افکار عمومي را مورد تأکيد قرار داد و گفت: هيچ مسئولي حق ندارد نسبت به افکار عمومي و مردم بي‌تفاوت باشد؛ همه وظيفه داريم که به حق آگاهي مردم توجه کرده و هرگاه با انگيزه هاي مختلف اطلاع‌رساني نادرستي به جامعه شکل گرفت، آن را اصلاح کنيم و با مردم در نهايت خضوع و تواضع و پاسخگويي برخورد کنيم.

  دکتر نهاونديان همچنين استفاده از ظرفيت‌هاي فناوريهاي نوين ارتباطي و از جمله فضاي مجازي را مورد تأکيد قرار داد.

  رييس دفتر رييس‌جمهوري در اين نشست بر لزوم توجه ويژه به جايگاه روابط عمومي‌ها، تأکيد کرد.

  در اين جلسه که قائم مقام وزير کشور نيز حضور داشت، ?? نفر از مديران روابط عمومي در سخنان جداگانه‌اي ديدگاه‌ها و پيشنهادات خود را با رييس دفتر رييس جمهوري در ميان گذاشتند.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1395/12/17   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 421
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.