نیمه ابری وضعیت:
68.2°F / 20.1°C دمای هوا:
83% رطوبت:
30.01in / 1016hPa (Rising) فشار:
SE جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 7
امروز: 265
هفته جاری: 18773
ماه جاری: 55726
تاکنون: 10237260
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: خيران در اشتغالزايي و رونق توليد مشارکت کنند+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان از خيران مدرسه ساز خواست تا در سال توليد و اشتغال در راستاي تحقق شعار سال و اقتصاد مقاومتي و توسعه کشور علاوه بر مدرسه سازي در ايجاد اشتغال براي بيکاران و رونق توليد نيز سهيم شوند.
 • محمد ناصر نيکبخت روز پنجشنبه در نوزدهمين جشنواره خيران مدرسه ساز استان همدان افزود: بيکاري نتايج شومي همچون فساد و اعتياد و طلاق را در پي دارد و سرمايه گذاري خيران براي ايجاد شغل براي بيکاران همچون مدرسه سازي مقدس است.
  وي ادامه داد: خيران مدرسه ساز که با ساخت مدارس، دانش آموزان را تا فارغ التحصيلي همراهي کرده اند در ايجاد شغل براي دانش آموختگان نيز مشارکت کنند و با سرمايه گذاري در زمينه هاي توليدي به رفع معضل بيکاري جوانان کمک کنند.
  وي قول داد: در شوراي برنامه ريزي امروز اعتبارات نوسازي مدارس استان همدان نسبت به سال گذشته 20 درصد افزايش يابد. استاندار همدان با اشاره به يکم ارديبهشت سالروز بزرگداشت سعدي گفت: سعدي، مولوي، فردوسي و حافظ، چهار رکن بنيادي فرهنگ ايراني است و سعدي به عنوان يکي از اين چهار رکن بنيادي همواره به انسانيت و نوع دوستي عشق مي ورزيد و در جامعه امروز نيز کار خيرين مدرسه سازي يکي از شايسته ترين انواع عشق ورزي به هم نوعان است.
  نيکبخت گفت: خيران مدرسه ساز با اين خدمات شايسته خود به کمک دولت ها و نظام جمهوري اسلامي آمده اند تا فرزندان اين مملکت براي رهايي از جهل و ظلمت با محدوديت مواجه نباشند.
  وي همچنين اظهار کرد: باوجود اينکه در هشت سال دولت گذشته 800 ميليارد دلار پول وارد کشور شد اما روزي که دولت دهم به دولت يازدهم منتقل شد 400 هزار ميليارد تومان پروژه نيمه تمام کلنگ زده تحويل دولت شد.
  وي ادامه داد: از ميان اين تعداد طرح نيمه تمام، 66 طرح در سال 95 سهميه استان همدان در نظر گرفته شد تا به بخش خصوصي واگذار شود و استان همدان با همت خيران و بخش خصوصي موفق شد 214 طرح کلنگ زني شده نيمه تمام را به بخش خصوصي واگذار کند.
  وي گفت: طبق آمار ارائه شده خيرين مدرسه ساز در سطح کشور 108 هزار کلاس درس ساخته اند و 30 درصد مدارس کشور توسط اين افراد بنا شده است.
  در اين آئين از مادران شهيدان فانوسي و صالحي و خانواده چند تن از خيران متوفي مدرسه ساز استان همدان تقدير شد.
  از ابتداي فعاليت مجمع خيران مدرسه ساز در استان همدان در سال 77 تاکنون 245 طرح آموزشي ، ورزشي و پرورشي توسط خيرين مدرسه ساز در سراسر استان احداث شده و تحويل آموزش و پرورش شده است.
  تعداد کلاسهاي تحويل شده از سوي خيرين يک هزار و 468 واحد با زير بناي بيش از 172 هزار متر مربع بوده که بيش از 20 درصد کلاس هاي موجود در استان است.
  همچنين 2 هزار و 997 نفر از فرهنگيان استان همدان نيز با اهداي مبلغي از حقوق خود به صورت ماهيانه در امر مدرسه سازي مشارکت دارند.
  از زمان تشکيل مجمع خيران مدرسه سازي در سال 77 تاکنون بيش از 700 خير مدرسه ساز در استان با اين مجمع همکاري کرده اند که 181 نفر از اين نيکوکاران به امر مدرسه سازي پرداخته اند و بقيه آنها با اهداي زمين ، مستغلات، پول نقد، تجهيزات و مصالح به مدرسه سازي کمک مي کنند.
  در هجدهمين جشنواره خيرين مدرسه ساز استان همدان خيران حدود 270 ميليارد ريال براي مدرسه سازي در استان تعهد کردند که 67 درصد آن محقق شده است.
  حدود 285 هزار دانش آموز در 2 هزار و 800 آموزشگاه استان همدان با بيش از 12 هزار کلاس درس تحصيل مي کنند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1396/01/31   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 321
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.