نیمه ابری وضعیت:
68.2°F / 20.1°C دمای هوا:
83% رطوبت:
30.01in / 1016hPa (Rising) فشار:
SE جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 258
هفته جاری: 18766
ماه جاری: 55719
تاکنون: 10237253
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: برجام بزرگترين پيروزي و حقانيت ايرانيان بود
 • استاندار همدان گفت: برجام بزرگترين پيروزي و به رسميت شناساندن حقانيت مردم ايران اسلامي بود.
 • محمدناصر نيکبخت روز پنجشنبه در نخستين همايش پيشکسوتان ورزش استان همدان اظهار کرد: قهرمانان ديپلماسي با ايستادن در مقابل قدرت هاي دنيا توانستند با سربلندي از حقوق ملت ايران که پيش از اين از تحريم هاي ظالمانه خسته شده بودند، دفاع کنند.
  وي اضافه کرد: اين پيروزي بزرگ به دست پيشکسوتان عرصه ديپلماسي ايران اسلامي در صحنه جهاني به دست آمد و با برجام حقانيت ايران به جهانيان به اثبات رسيد.

  ** دستاورد بزرگ دولت يازدهم در طرح نظام سلامت
  نيکبخت در ادامه بيان کرد: دولت يازدهم در طرح نظام سلامت نيز سرفراز بود و باوجود وضعيت نابسامان خزانه که تحويل دولت تدبير و اميد شده بود، اين طرح به اجرا درآمد.
  وي افزود: طرح نظام سلامت هديه ماندگار دولت يازدهم به مردم است و مردم همدان پنج هزار ميليارد ريال خدمات بهداشتي درماني از زمان اجراي اين طرح تاکنون بهره مند شدند.
  وي اظهار کرد: با اجراي اين طرح در هتلينگ بيمارستان تحول عظيمي ايجاد شد و فشار مالي ناشي از هزينه هاي درماني از دوش مردم برداشته شد.

  ** همدان قطب نيروگاه هاي خورشيدي کشور
  استاندار همدان با اشاره به اينکه همدان قطب نيروگاه هاي خورشيدي کشور است، گفت: حداکثر ظرفيت ايجاد شده در کشور يک مگابايت است در حاليکه سال گذشته نيروگاه 14 مگابايتي با سرمايه گذاري مستقيم آلماني ها در همدان ايجاد شد.
  وي افزود: در حال حاضر نيز 100 مگابايت نيروگاه در همدان در دست احداث است.
  وي بيان کرد: تاکنون 7 سرمايه گذار خارجي در همدان سرمايه گذاري مستقيم داشته اند و شرايط براي حضور سرمايه گذاران خارجي مهيا است.

  ** سلطاني فر تحولات عظيمي در ورزش ايجاد کرده است
  استاندار همدان با تمجيد از عملکرد وزير ورزش و جوانان گفت: مسعود سلطاني فر در وزارت ورزش و جوانان تحولات عظيمي را ايجاد کرده است که البته خدمات محمود گودرزي وزير سابق ورزش و جوانان نيز ارزنده و قابل تقدير است.
  وي افزود: ورزش کشور با حضور سلطاني فر قطعا در مسير رشد و توسعه قابل توجه قدم بر مي دارد و خوشبختانه وي در اين مسير مشاوره بد نمي گيرد.

  ** تاکيد بر سلامت انتخابات
  نيکبخت با تاکيد بر برگزاري انتخاباتي سالم و رعايت امانت داري و اخلاق گفت: همه بايد در راستاي انتخاباتي سالم، رعايت امانتداري و بدون عيب و ايراد تلاش کنند.
  وي افزود: انتظار ما حضور حداکثري مردم در انتخابات است و بايد فضاي شور و نشاط را در انتخابات به نحو احسن ايجاد کرد.
  در اين مراسم از جمعي از پيشکسوتان ورزشي در رشته هاي مختلف تجليل شد.
  تاکنون 400 پيشکسوت ورزشي در سطح استان همدان ساماندهي شده اند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1396/02/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 373
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.