مهمانان حاضر در سایت: 316
امروز: 2422
هفته جاری: 56152
ماه جاری: 2422
تاکنون: 14035042
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  گروه کاري ورزش و سلامت برگزار گرديد
 • جلسه گروه کاري ورزش و سلامت با حضور مدير کل امور بانوان و خانواده برگزار گرديد.
 • جلسه گروه کاري ورزش و اوقات فراغت صبح روز دوشنبه مورخ 16/2/98 به رياست سرکار خانم علي محمدي مديرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري در محل دفتر امور بانوان با حضورجمعي از نمايندگان مرتبط دستگاه هاي اجرايي تشکيل گرديد.

  در اين جلسه ضمن بحث و بررسي و تبادل نظر پيرامون رزش همگاني بانوان در ادارات و در سطح استان، سرکار خانم عليمحمدي به ضرورت وجود فضا هاي امن و مناسب براي ورزش بانوان در سطح شهر اشاره کردند.

  هم چنين نمايندگان دستگاه هاي اجرايي طرح ها و برنامه هاي پيشنهادي خود را در زمينه ورزش و اوقات فراغت بانوان ارائه دادند و تصميماتي در همين زمينه اتخاذ گرديد. من جمله:

  1-مقرر اداره آموزش و پرورش فضا هاي موجود در مدارس مثل سالن هاي ورزشي سالن هاي آمفي تئاتر و هم چنين حيلط مدارس را خصوصا در مناطق کم برخوردار براي تابستان در اختيار زنان و دانش آموزان قرار دهند

  2-هم چنين مقرر شد از ادارات مختلف  ضمن ارسال مربيان اجتماعي ورزشي و فرهنگي به زنان و دختران در فضا هاي مذکور به آموزش آنان اقدام نمايند.

  3-مقرر شد از فضا هاي موجود در شهر براي فضا سازي جهت ورزش بانوان استفاده شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/02/18   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 157
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.