مهمانان حاضر در سایت: 7
امروز: 2458
هفته جاری: 56188
ماه جاری: 2458
تاکنون: 14035074
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  برگزاري جشنواره بانوان پرافتخار الوند براي معرفي زنان الگو
 • معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان گفت: جشنواره بانوان پرافتخار الوند براي شناسايي توانمندي هاي زناني است که بايد به عنوان الگو به جامعه معرفي شوند.
 • به گزارش ايسنا،منطقه همدان،مصطفي آزادبخت سه شنبه 17ارديبهشت در کارگروه تخصصي بانوان و خانواده استان با بيان اينکه در کارگروه ها بايد تصميمات کارشناسي شده قابل اجرا گرفته شود اظهار کرد: زنان جايگاه ويژه‌اي در تمدن اسلامي دارند و بايد در برنامه‌ريزي امور اين قشر کاربردي و کارشناسي پيش رفت.

   

  وي بيان خوب صورت مسئله را بهترين شيوه براي رسيدن به مقصد دانست و افزود:جشنواره بانوان پرافتخار الوند براي شناسايي توانمندي هاي زناني است که بايد به عنوان الگو به جامعه معرفي شوند.

   

  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان با بيان اينکه  ‌پيش‌بيني و آينده‌نگري امور بانوان استانداري در شناسايي بانوان توانمند خوب است اما براي اعضاي جلسه طرح پيشنهادي را تعريف کنيم گفت:بعد از ثبت نام توانمندي ها اطلاعات به ادرات مربوطه ارسال شده و بازبيني نهايي توسط آنها انجام مي شود.

   

  آزادبخت با بيان اينکه جشنواره بانوان پرافتخار الوند به صورت فراگير و تخصصي برگزار مي شود عنوان کرد:بانوان توانمند ميتوانند از طريق سايت ثبت نام کنند يا ارگان هاي مربوطه آنها را معرفي کنند.

   

  وي با تاکيد بر اطلاع رساني از طريق فضاي مجازي افزود: نشاط اجتماعي برگرفته از دين است و بايد با توجه به اين موضوعات به دنبال اهداف رفت وبايد مسائل علمي را همواره مد نظر قرار داد و تحقيقات و استفاده از ظرفيت متخصصان ما را به هدف مي رساند.

   

  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان  با بيان اينکه تقريبا براي آقايان به پوشش کت و شلوار به اجماع رسيده‌ايم و اين موضوع نهادينه شده است در مورد بانوان نيز بايد تمام جوانب را در نظر گرفت و طرحي ارائه داد که حداکثر رضايتمندي ايجاد شود گفت:کارشناسان اجتماعي و روانشناسي بايد در بازرسي جشنواره ها ورود کنند و گزينش بانوان توانمند استان نبايد مثل انتخاب شهروند نمونه بدون کارشناسي انجام شود.

   

  وي با تاکيد بر ارائه طرح هاي لباس اسلامي بيان کرد:در فضاي مجازي طرحي معرفي شده و بانوان از آن استفاده مي کنند و طرح بايد همراه با انتظارات تهيه و همسان‌سازي شود.

   

  لزوم توجه به پوشش بانوان بيرون از ادارات 

  پيمان ترکمانه،مديرکل کميته امداد استان همدان با استقبال از جشنواره لباس ايراني-اسلامي گفت:کارگروه بانوان بايد فراتر از لباس ايراني به موضوع پوشش زنان ورود کند چراکه پوشش خانم ها در سطح شهر مسئله ساز شده و بايد راهکاري براي حل آن بينديشيم.

   

  ايثار اجتماعي عامل تسهيل امورزندگي

  ناصر عارف،مدير کل بنياد شهيد و امور ايثارگران همدان با بيان اينکه موضوع فرهنگ بسيار گسترده است اظهار کرد:ما در حوزه هاي مختلف و زواياي گوناگون شاهد ايثار اجتماعي هستيم و ايثاراجتماعي در تسهيل امور زندگي نقش مهمي ايفا مي کنند بنابراين اين شاخه از ايثار مي تواند يکي از معيارهاي انتخاب زنان پرافتخار باشد.

   

  ترويج نشاط اجتماعي در پي برگزاري جشنواره زنان پرافتخار الوند

  علي دشتکي،مديرکل تبليغات اسلامي استان همدان با بيان اينکه تبيين محور ها و موضوعات جشنواره بانوان پرافتخار الوند بسيار مهم است و اين جشنواره نشاط اجتماعي را به دنبال دارد همچنين جشنواره فوق مي تواند به صورت دو مرحله اي در شهرستان و استان برگزار شود

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/02/18   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 159
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.