مهمانان حاضر در سایت: 301
امروز: 2391
هفته جاری: 56121
ماه جاری: 2391
تاکنون: 14035020
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  کميته برنامه ريزي جشنواره طراحي لباس ايراني اسلامي با محوريت لباس اداري
 • کميته برنامه ريزي جشنواره طراحي لباس ايراني اسلامي با محوريت لباس اداري
 •      کميته برنامه ريزي جشنواره طراحي لباس ايراني اسلامي با محوريت لباس اداري با حضور متخصصان طراحي لباس، روز شنبه مورخ 28/2/1398 در دفتر امور بانوان و خانواده استانداري برگزار گرديد.

      خانم علي محمدي گفت از انجايي که حوزه مد و لباس تاثير به سزايي در فرهنگ دارد، دفتر امور بانوان و خانواده استانداري در نظر دارد جشنواره لباس ايراني اسلامي با محوريت لباس اداري برپا شود که متناسب با فرهنگ و شرايط اقليمي و شئونات اسلامي باشد.

     از جمله شاخص هاي مطرح در اين جشنواره استفاده از رنگ هاي روشن در لباس هاي اداري است چرا که اين امر نشاط اجتماعي بانوان و سلامت و پاکيزگي در محيط کار را به دنبال خواهد داشت.

     ايشان در ادامه افزود : سعي داريم کاري فرا استاني انجام شود تا فعالان و طراحان غرب کشور را دور هم جمع کنيم که  بتوانيم شاهد استفاده موثري از فعالان صنعت پوشاک در توليدات داخلي باشيم و طراحان و اصناف استان با سليقه مخاطب و نياز روز آشنايي پيدا کنند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/02/30   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 202
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.