مهمانان حاضر در سایت: 9
امروز: 2462
هفته جاری: 56192
ماه جاری: 2462
تاکنون: 14035078
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  افتتاح کارگاه گبه و گليم بافي روستاي آبرومند
 • افتتاح کارگاه گبه و گليم بافي روستاي آبرومند
 • سرکار خانم رسولي معاون دفتر امور بانوان و خانواده استانداري از کارگاه گبه و گليم بافي روستاي آبرومند از توابع شهرستان بهار بازديد به عمل آوردند و از نزديک با ظرفيت هاي اشتغال زايي در اين زمينه آشنا شدند.

       ايشان از فعاليت هاي مسئول اين کارگاه به عنوان يک بانوي کارآفرين تقدير کرد و  افزود : کسب و کار خانگي زمينه اي مناسب براي ارائه توانمندي هاي بانوان به ويژه بانوان و دختران جوان روستايي است و اميد داريم اين الگويي براي ساير بانوان در حوزه کارآفريني باشد.

       وي در ادامه بازديد در جمع زنان روستايي حاضر شد و ضمن بررسي مسائل و مشکلات بانوان روستايي برپايي چنين مشاغلي را موجب خودکفايي بانوان دانست و گفت : به طور کلي هر قدر زنان بيشتر وارد عرصه اجتماعي شوند به همان نسبت بحران هويت فردي و اجتماعي، افسردگي و انزواگرايي در اين قشر کاسته خواهد شد. نتيجه آنکه به همان ميزان که خانه‏داري و حضور زنان در صحنه خانه ثمرات مثبت و ارزنده‏اي به دنبال دارد، اشتغال زنان به کارهاي مهم و خارج از حيطه خانه نيز داراي فايده و اهميت است و خودکفايي و استقلال آنان را به دنبال دارد.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/03/18   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 180
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.