مهمانان حاضر در سایت: 51
امروز: 6111
هفته جاری: 22827
ماه جاری: 225053
تاکنون: 12893449
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  بيمه زنان خانه دار
 • بيمه زنان خانه دار
 •    جلسه اي با موضوع بيمه زنان خانه دار با حضور دکتر دوروزي مشاور استاندار و مدير کل دفتر امور بانوان و خانواده و نماينده تامين اجتماعي در محل اين دفتر برگزار گرديد.      

       دکتر دوروزي در اين جلسه گفت: مراقبت از خانواده و نقش و جايگاه اين نهاد از اولويت‌هاي مهم جامعه و دستگاه‌هاي مسئول است و با توجه به اينکه زنان از ارکان اصلي خانواده هستند حمايت مالي از آن ها از اهميت بالاتري برخوردار است چراکه به هر دليلي معيشت زنان خانه دار به خطر افتد، مي توانند مخارج خود را از طريق تامين اجتماعي مهيا کنند و همين امر باعث مي شود تا زن در خانواده بتواند با پشتيباني و حمايت بيشتري به ايفاي نقش مادري و خانه‌داري خود بپردازد.

     ايشان در ادامه با اشاره به راه کارهاي مختلف جهت جذب گروه هدف خاطرنشان کرد اگر زنان خانه دار با روشي سازمان يافته جذب اين طرح شوند با کم‌ترين هزينه، بيشترين بازدهي براي رسيدن به اهداف تعريف ‌شده را به دنبال خواهد داشت.

      در پايان رضوي نماينده تامين اجتماعي ضمن ارائه توضيحات تکميلي در خصوص نحوه اجراي طرح گفت : زنان خانه‌دار متقاضي بهره مندي از بيمه تامين اجتماعي مي‌توانند با مراجعه به نزديکترين شعبه يا کارگزاري رسمي اين سازمان در محل سکونت خود نسبت به انعقاد اين نوع از پوشش بيمه‌اي اقدام کنند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/26   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 137
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.