مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 2760
هفته جاری: 24949
ماه جاری: 47003
تاکنون: 17144714
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  جلسه برنامه ريزي چهلمين سالگرد دفاع مقدس
 • جلسه برنامه ريزي چهلمين سالگرد دفاع مقدس
 •      جلسه برنامه ريزي چهلمين سالگرد دفاع مقدس ساعت 00 : 08روز سه شنبه مورخ 20/03/99 با حضور اعضاء و به رياست سرکار خانم علي محمدي مديرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري و دبيري سرکار خانم رسولي فرخ معاون ايشان در دفتر امور بانوان و خانواده تشکيل گرديد .

  در ابتدا خانم کريمي نماينده امور بانوان و خانواده بنياد حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس و خانم رضيعيان نماينده امور بانوان و خانواده بسيج جامعه زنان برنامه هاي پيشنهادي آن دستگاه ها را ارائه کردند و به بحث و تبادل نظر در خصوص چگونگي اجراي برنامه ها پرداختند.

        سپس خانم علي محمدي با اشاره به اهميت بزرگداشت چهلمين سالگرد دفاع مقدس گفت: اين سالگرد بايد هرچه با شکوه تر برگزار گردد ؛ به اين جهت ما در حوزه بانوان و خانواده بزرگداشت اين سالگرد را به صورت ويژه در دستور کار برنامه هاي دفتر بانوان قرار داديم.

      وي در ادامه ضمن بررسي برنامه ها به وضع موجود اشاره کرد و افزود : به جهت شرايط فعلي بايد سعي شود از تجمع افراد خودداري گردد و برنامه ها با تاکيد به اهميت و ارزش هاي دفاع مقدس به صورت مجازي  برگزار گردد.

      در ادامه خانم رسولي بر اهميت حضور جوانان اشاره کرد و گفت : ما بايد در فضاي مجازي محتواهايي جذاب و الگوساز براي جوانان توليد کنيم، ايشان با تاکيد بر تربيت صحيح جامعه در جهت تکامل گفت : ما موظفيم با ادبياتي موثر الگوهاي دفاع مقدس را به جامعه معرفي کنيم تا جوانان ما ؛ اين الگو ها را سرمشق زندگي خود قرار دهند و از اين طريق راه زندگي خود را پيدا کنند و رستگار شوند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/03/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 112
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.