مهمانان حاضر در سایت: 5
امروز: 2775
هفته جاری: 24964
ماه جاری: 47018
تاکنون: 17144722
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  جلسه بررسي روشهاي نوين فروش محصولات بانوان فعال اقتصادي با جناب آقاي دکتر مرادي رئيس محترم پارک علم و فناوري
 • جلسه بررسي روشهاي نوين فروش محصولات بانوان فعال اقتصادي با جناب آقاي دکتر مرادي رئيس محترم پارک علم و فناوري
 •     سرکار خانم علي محمدي مدير کل امور بانوان و خانواده استانداري و جناب آقاي دکتر مرادي رئيس پارک علم و فناوري استان درجلسه اي  نسبت به رفع مشکل فروش کالاهاي توليدي توسط بانوان که در رشته هاي مختلف  مشاغل خانگي فعاليت مي نمايند را مورد بررسي و تحليل قرار دادند . ايشان در مورد توانمندي بالاي زنان در توليدات محصولات غذايي خانگي و صنايع دستي صحبت کردند .

  که با توجه به شرايط پيش آمده و از دست رفتن بازارهاي فروش که به صورت نمايشگاهي يا بازارچه هاي موقت  براي توليدات خانگي مهيا بود . به دنبال آشنا نمودن توليد کنندگان با بازارهاي جديد به صورت آنلاين يا فروشگاه هاي مجازي مي باشند تا بانوان توليد کننده بتوانند از اين شرايط بهترين استفاده را نموده و محصولات خود را به فروش برسانند .

  در جلسه روز چهارشنبه مورخ 18/4/99 با جناب آقاي دکتر حسيني مدير موسسه آبشار، آرکا و خانم رحماني کارشناس پارک علم و فناوري با دفتر امور بانوان  مسائل و زير ساختهاي فروش الکترونيکي مورد بررسي قرار گرفت .تا رشته هاي تخصصي توليد محصول بانوان و توانمندي اين عزيزان در توليد امور مورد بررسي قرار داده به اين شرکت معرفي شوند.

  در پايان مقرر گرديد تا ليست بانوان فعال و کارآفرين استان را به نماينده شرکت آرکا ارائه نمائيم تا با دسته بندي محصولات و شناسايي يک نماينده در هر رشته بتوان با آنان وارد مذاکره گرديد تا امکان فروش محصولات به صورت آنلاين فراهم گردد .

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/04/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 133
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.