مهمانان حاضر در سایت: 7
امروز: 1181
هفته جاری: 32654
ماه جاری: 66066
تاکنون: 16699774
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  جلسه گروه کاري ورزش و اوقات فراغت برگزار گرديد
 • جلسه گروه کاري ورزش و اوقات فراغت برگزار گرديد
 •  

  جلسه گروه کاري ورزش و اوقات فراغت با محوريت بررسي فضاهاي ورزشي رو باز براي بانوان در سطح شهر با حضور اعضاي پيوست و به رياست سرکارخانم عليمحمدي مديرکل دفتر امور بانوان و خانواده راس ساعت 10:30 روز سه شنبه مورخ 99.4.24در محل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري تشکيل شد.

   

  در اين جلسه خانم عليمحمدي گزارشي از بازديد به عمل آمده از فضا هاي ورزشي روباز فنس کشي شده در سطح شهر ارائه دادند و در راستاي ايجاد پوشش مناسب اين فضا هاي ورزشي رو باز به منظور استفاده بانوان سطح شهر و انجام فعاليت هاي ورزشي همکاري نمايندگان دستگاه هاي اجرايي حاضر در جلسه را خواستار شدند.

  خانم عليمحمدي ضمن بيان ضرورت ايجاد فضاي باز ورزشي و تفريحي براي ارتقا نشاط بانوان سطح استان به ويژه در شرايط بحراني کرونا و تعطيلي مراکز و باشگاه هاي ورزشي انجام مراحل عملياتي شدن طرح مذکور را در اولويت قرار دادند.

  مقرر شد پس از بحث و بررسي نحوه عملکرد و هزينه کرد در 4 محله در سطح شهر بصورت پايلوت  طرح برزنت کشي فضاي روباز جهت استفاده بانوان عملياتي گردد.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/04/25   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 97
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.