مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 9295
هفته جاری: 60384
ماه جاری: 312840
تاکنون: 14282504
 
از گنج های بهشت؛ نیکی کردن و پنهان نمودن کار نیک و صبر بر مصیبت ها و نهان کردن گرفتاریهاست.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  دفترهماهنگي اموراقتصادي  »  جلسه کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري برگزار شد.
 • استاندار همدان با بيان اينکه واحـدهاي تحت تملک بانک ها در بخش هاي صنعتي، معدني، کشاورزي و صنايع دستي نبايد تعطيل باشند گفت: بانک ها براي صيانت از توليد و اشتغال واحدهاي توليدي تملک شده را به چرخه توليد بازگردانند .
 • سيد سعيد شاهرخي روز يکشنبه در کارگروه اشتغال و توسعه سرمايه گذاري عنوان کرد : بانک ها واحدهاي توليدي را به سرمايه گذار در قالب قراردادهاي جديد و تسهيلات واگذار  کنند.
  وي با بيان اينکه قابل قبول نيست، بانکها، طرح اقتصادي و يک واحد توليدي را تعطيل کرده و کارگران را اخراج و درب کارخانه را پلمب کنند؛ ادامه داد: اين انتظار از بانک ها مي رود که در راستاي اشتغال و صيانت از توليد اين واحدها را به کار برگردانند.
  استاندار همدان با اشاره به اينکه نرخ بيکاري اين استان تا پايان برنامه ششم توسعه بايد به هفت درصد برسد افزود: با تهيه سند اشتغال بايد مشخص شود که هر ساله چه تعداد شغل ايجاد شود.
  آقاي شاهرخي خاطرنشان کرد: در سال گذشته 37 هزار و 500 ميليارد ريال سرمايه گذاري در استان انجام شده که نشان از جهش سرمايه گذاري در استان را دارد.
  وي تاکيد کرد: در سند راهبردي به گونه اي عمل شود که افق ديد را بيشتر کرده و براي جذب سرمايه گذاران همه مديران همسو از اشتغال و توليد حمايت کنند.
  استاندار همدان با بيان اينکه در بخش پرداخت تسهيلات اشتغالزا استان همدان 121 درصد رشد داشته است ادامه داد: با احتساب مرحله سوم پرداخت اين رقم به 79 درصد رسيده که تا پايان سال بايد هدف گذاري محقق شود.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/11/08   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 274
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.