مهمانان حاضر در سایت: 14
امروز: 11443
هفته جاری: 11443
ماه جاری: 233836
تاکنون: 16433611
 
از گنج های بهشت؛ نیکی کردن و پنهان نمودن کار نیک و صبر بر مصیبت ها و نهان کردن گرفتاریهاست.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  دفترهماهنگي اموراقتصادي  »  هدفگذاري 50هزار ميليارد ريال سرمايه گذاري در استان همدان
 • طبق سند راهبردي و عملياتي توسعه استان همدان حدود 50هزار ميليارد ريال سرمايه گذاري براي اين استان در سه سال هدفگذاري شده است که سهم شهرستان ملاير از اين رقم 30هزار ميليارد ريال است.
 • معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري همدان در نشست بررسي مشکلات واحدهاي اقتصادي و توليدي شهرستان ملاير با اشاره به اين ميزان سرمايه گذاري در سند توسعه استان گفت: بر اساس اين سند سالانه 19هزار و 500فرصت شغلي در اين استان بايد ايجاد شود که سهم شهرستان ملاير از اين ميزان اشتغال حدود سه هزار و 300شغل است.

  آقاي پورمجاهد از اعلام پنج هزار ميليارد ريال اعتبار تبصره 18براي استان همدان در هفته گذشته خبر داد و ادامه داد: در حال حاضر ثبت نام طرح هاي متقاضي در سامانه بهين ياب آغاز شده که در حوزه سرمايه در گردش، طرح هاي توسعه اي و ارتقاي کيفيت است.

  وي افزود: براي طرح هاي جهاد کشاورزي استان نيز 2هزار ميليارد ريال اعتبار با اولويت گلخانه ها، گياهان دارويي و کشت زعفران ابلاغ شده است که ثبت نام از اين طرح ها نيز در سامانه سيتا آغاز شده است.

  پور مجاهد گفت: تلاش ما بر اين است تا طرح هاي توليدي و صنعتي و کشاورزي به ويژه سايت هاي گلخانه اي و سياست هاي کشت سازمان جهاد کشاورزي را بتوانيم شتاب بخشيم تا بتوانند از اين تسهيلات استفاده کنند.

  در اين نشست که مسايل و مشکلات 6طرح اقتصادي و توليدي مورد بررسي قرار گرفت، معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار همدان سياست کشور را بر توسعه کشت گلخانه اي با توجه به کمبود منابع آبي عنوان و تاکيد کرد: بر اين اساس حدود 200هکتار کشت گلخانه اي در استان همدان طبق سند توسعه بايد ايجاد شود.

  معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري همدان روز يکشنبه از 2سايت گلخانه اي روستاهاي گنبد و پيمان دشت حسين آباد ناظم، شرکت رُز پالايش غرب، شرکت کيان کُرد و مجموعه دامداري و پرورش ماهي خانم روزبهاني در روستاي حسين آباد ناظم بازديد و از نزديک در جريان مسائل و مشکلات اين طرح ها قرار گرفت.

  در همين رابطه با حضور 6تن از مديران کل استان و معاون مديران کل دستگاه هاي اجرايي استان همدان مشکلات اين طرح ها در نشست ستاد تسهيل شهرستان ملاير بررسي و تصميمات لازم اتخاذ شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/04/20   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 391
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.