مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 6068
هفته جاری: 28443
ماه جاری: 304234
تاکنون: 16653460
 
از گنج های بهشت؛ نیکی کردن و پنهان نمودن کار نیک و صبر بر مصیبت ها و نهان کردن گرفتاریهاست.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  دفترهماهنگي اموراقتصادي  »  معاون استاندار همدان : واسطه‌هاي افزايش قيمت در بازار همدان به دستگاه قضايي معرفي مي شوند
 • معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار همدان بابيان اينکه در جنگ اقتصادي نبايد با همراه کنندگان تحريم‌ها در بازار مماشات کرد، گفت: بايد واسطه‌ها شناسايي و به دستگاه قضايي معرفي شوند.
 • به گزارش  مهر؛ آقاي پورمجاهد در کميسيون تنظيم بازار استان همدان با تاکيد بر نظارت جدي بر بازار همدان گفت: قانون بايد رعايت شود و اتحاديه‌ها، توليدکننده‌ها و نهادهاي مرتبط با بازار قوانين را رعايت کنند.

  وي با بيان اينکه حذف واسطه‌ها از بازار به خصوص در بازار مرغ بايد انجام شود، تاکيد کرد: نبايد شاهد فشار به توليدکننده و مردم توسط واسطه‌ها در بازار باشيم.

  پور مجاهد با بيان اينکه بايد واسطه‌هاي ايجاد اخلال در بازار شناسايي و به دستگاه قضائي معرفي شوند، افزود: بايد قيمت نهايي مرغ در تابلو روان مرغ فروشي‌ها درج و به مشتري‌ها فاکتور ارائه شود.

  وي با تاکيد بر اينکه انتظار داريم سيستم جهاد کشاورزي مرغ استان همدان را تأمين کند، تاکيد کرد: حذف واسطه‌ها در اولويت برنامه‌هاي ستاد تنظيم بازار قرار دارد.

  وي با تاکيد بر اينکه اتحاديه مرغداران و اتحاديه صنف مرغ و ماهي بايد افرادي که نقش واسطه گري دارند را از چرخه توزيع مرغ و ماهي حذف کنند، گفت: اين افراد در افزايش قيمت‌ها دخالت دارند.

  پور مجاهد با بيان اينکه اتحاديه‌ها و تشکل‌ها نقش قوي‌تر و موثرتري را بايد به عده بگيرند، گفت: حوزه کشتار و کشتارگاه‌ها نيز بايد همکاري بيشتري داشته باشند.

  وي با بيان اينکه جوجه ريزي در 4ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل افزايش يافته و کمبود مرغ زنده در استان همدان وجود ندارد، گفت: مرغداران بايد با کمک تعاوني و اتحاديه‌ها مرغ زنده را در استان تأمين کنند و با همکاري دستگاه‌هاي مسئول تأمين کالاهاي استان به شکل مناسب با اولويت انجام شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/05/10   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 625
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.