مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  عمومي  »  سفر آموزشي شهرداران استان همدان
 • سفر آموزشي شهرداران استان همدان
 • سفر آموزشي شهرداران و تني چند از اعضاي شوراي اسلامي استان با برنامه ريزي دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري به ميزباني استانداري خراسان رضوي از تاريخ هفدهم لغايت بيستم دي ماه جاري بر گزار گرديد.

  مدير کل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري بيان کردند: بر اين باوريم سفرهاي آموزشي مفيد، اثربخش و به نوعي سرمايه گذاري در بخش مديريت شهري محسوب مي شود و آموزش الفباي پيشرفت است.

  ايشان در ادامه تصريح کرد: يقيناً اگر آموزش هاي لازم صورت نگيرد، پيشرفتي رقم نخواهد خورد و کشورهاي پيشرفته به دليل سرمايه گذاري بر روي آموزش به چنين پيشرفتي دست يافته اند.

  وي با تأکيد بر اينکه آموزش هزينه نيست، خاطر نشان کرد: اين سفرها يقيناً تجربه هاي علمي و عملي شهرداران و مديران در حوزه مديريت شهري را افزايش خواهد داد.

  آقاي جعفري ادامه داد: در اين سفر شهرداران طي جلسه اي در سازمان مديريت پسماند شهرداري مشهد با فعاليت ها و تجارب شهرداري مشهد در حوزه پسماند آشنا شده و سپس از سايت دفن و بازيافت زباله بازديد به عمل آوردند. در ادامه سفر در جلسه اي سيستم اطلاعات جغرافيايي (نرم افزار جامع و يکپارچه شهرسازي و نوسازي) شهرداري مشهد براي شهرداران تشريح گرديد و طي بازديد به عمل آمده شهرداران با سيستم کاري اين نرم افزار در واحدهاي مختلف مانند شهرسازي، نوسازي، کميسيون ماده صد و ... بيشتر آشنا شدند. سپس شهرداران از پروژه هاي عمراني شهرداري مشهد نظير پارک مينياتوري بازديد نمودند.    

   

  تصاویر در سایز اصلی
         
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/10/27   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 942
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.