تایید  نظرسنجی درج نشده است. نتيجه
IP شما: 52.91.39.106

27 خرداد 1398 
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان  »  استاندار: همدان در مرحله خيز بلند توسعه است
 • استاندار همدان گفت: اين استان با هم افزايي، تلاش مضاعف و تعامل بسيار خوبي بين مديريت ارشد و نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي در مرحله خيز بلند توسعه قرار گرفته است.
 • به گزارش ايرنا، سيدسعيد شاهرخي روز سه شنبه در نشست با مديرعامل راه آهن کشور اظهار داشت: پيگيري شبانه روزي مجمع نمايندگان، توسعه متوازن و همه جانبه شهرستان ها را به دنبال داشته است و در تمامي حوزه ها فعاليت ها بسيار شفاف و روشن انجام مي شود.
  وي با اشاره به اهميت حوزه راه در توسعه استان گفت: ايجاد مسير ريلي در راستاي توسعه استان بسيار مهم بود و از دوره محمدناصر نيکبخت استاندار سابق همدان پيگيري جدي در تحقق اين طرح انجام شد و اکنون نيز راه اندازي اداره کل راه آهن غرب کشور در اين استان حايز اهميت بود.
  استاندار همدان بيان کرد: سرعت بخشيدن خطوط ريلي که در همدان نقش محوري دارد، حايز اهميت است و انتظار داريم با ايجاد اداره کل راه آهن غرب کشور، اهداف طرح ريلي اين استان با جديت پيگيري و تحقق يابد.
  شاهرخي راه اندازي راه آهن تهران به همدان را مطالبه مردم دانست و خواستار شتاب گيري روند تحقق خواسته شهروندان همداني شد.
  وي خاطرنشان کرد: آينده استان همدان بسيار درخشان است و مجموعه مديريت ارشد استان و مجمع نمايندگان براي آنچه که شايسته مردم است، تلاش مي کنند.
  استاندار همدان بيان کرد: وفاق و همدلي مديران استان منجر به پيشرفت و برداشتن موانع شده و پيگيري لازم را از وزارتخانه ها داريم.
  به گزارش ايرنا، طرح احداث راه آهن همدان - تهران در سفر پر خير و برکت رهبرمعظم انقلاب در سال 83 به همدان مصوب شد.
  نخستين قطار مسير همدان - مشهد نيز تير ماه سال گذشته با حضور حدود 150 تن از خانواده هاي شهدا، ايثارگران و اصحاب رسانه استان همدان عازم مشهد مقدس شد.
  راه آهن همدان - تهران به طول 267 کيلومتر است که در مسير خود از شهرهاي تهران، رباط کريم، ساوه، فامنين و همدان عبور مي کند.
  خط ريلي همدان - تهران داراي 35 پل به طول يک هزار و 640 متر است و اين مسير ريلي به صورت يک خطه با سرعت 160 کيلومتر بر ساعت براي مسافربري و 120 کيلومتر بر ساعت براي قطار باري طراحي شده است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/10/04   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 113
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.