تایید  نظرسنجی درج نشده است. نتيجه
IP شما: 54.242.25.198

28 خرداد 1398 
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان  »  استاندار همدان: عزم ما براي رفع موانع توليد جدي است
 • استاندار همدان گفت: در شرايط کنوني امري مهمتر از ارتقاي معيشت مردم و توليد که اشتغال را در پي دارد، نيست و عزم ما و مجموعه مديران استان براي رفع موانع و مشکلات واحدهاي توليدي و صنعتي جدي است.
 • به گزارش ايرنا سيد سعيد شاهرخي عصر چهارشنبه در بازديد از واحد کشاورزي و دامپروري شير و دام دشت نوين ملاير اظهار داشت: هنر مديران استان بايد در اين باشد که از توليد، توليد کننده و سرمايه گذار حمايت کنند.
  وي با تاکيد بر اينکه توليد در حوزه کشاورزي و دامپروري براي کشور بسيار حايز اهميت است افزود: در حال حاضر زمينه ها و ظرفيت هاي حوزه دامپروري و کشاورزي در استان همدان مهيا است و در ايجاد اشتغال و توليد تاثيرگذاري بالايي دارد.
  استاندار همدان تاکيد کرد: واحدهاي بزرگ توليدي همچون دامپروري پنج هزار رأسي ملاير که با توليد، اشتغال و تغذيه مردم در ارتباط است ، اگر خلائي در اين زمينه باشد، آن زمان اهميت کار در زمينه توليد گوشت، شير و فرآورده هاي لبني بيشتر مشخص مي شود.
  شاهرخي فعاليت اين واحد بزرگي توليدي را در ملاير موجب خرسندي دانست و گفت: براي توسعه و به رونق رسيدن اين مجموعه بزرگ توليدي زحمت هاي فراواني کشيده شده است که بايد مورد حمايت قرار گيرد.
  وي بيان کرد: چنانچه اين واحد بزرگ توليدي نياز به حمايت داشته باشد، ما آمادگي کامل را براي رفع موانع و مشکلات آن داريم و سرمايه گذاران اينگونه واحدهاي توليدي همانند گذشته مديران استان را در کنار خود بدانند.
  استاندار همدان همچنين به سرمايه گذاري واحد بزرگ دامپروري ملاير تاکيد کرد: تا حد امکان اقدامات مربوط به حمل و نقل اين واحد توليدي از طريق راه آهن انجام شود.
  شاهرخي با بيان اينکه زمينه هاي بسيار خوبي در خطوط ريلي استان همدان ايجاد شده است گفت: هم اکنون پيگير تکميل راه آهن همدان- ملاير نيز هستيم.
  اختصاص زمين براي توسعه واحد دامپروري پنج هزار رأسي شيرين دشت نوين ملاير و رفع موانع آن از مهمترين درخواست هاي مديرعامل اين واحد بزرگ توليدي بود که استاندار همدان خطاب به سازمان جهاد کشاورزي تاکيد کرد پيگيري هاي لازم در اين زمينه صورت گيرد.
  به گزارش ايرنا، واحد بزرگ دامپروري 2 هزارو 500 رأسي دشت نوين ملاير در زميني به مساحت 90 هکتار در بخش جوکار احداث شده که روزانه قادر به توليد 90 تن شير است.
  اين واحد بزرگ توليدي داراي بيش از پنج هزار رأس دام سنگين مولد و غير مولد است و براي 140 تن به صورت مستقيم و حدود 600 تن به طور غير مستقيم اشتغال ايجاد کرده است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/10/04   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 112
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.