تایید  نظرسنجی درج نشده است. نتيجه
IP شما: 52.91.39.106

27 خرداد 1398 
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان  »  استاندار همدان در کميسيون تنظيم بازار استان: روند کاهش قيمت ها در بازار ها ادامه پيدا مي کند+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان در کميسيون تنظيم بازار استان گفت: اقدامات و نظارت هاي خوبي در بازار انجام شد اما انتظار است اين نظارت ها و بازرسي ها بيشتر شود تا کالاهابر اساس قيمت واقعي در اختيار مصرف کننده قرار گيرد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، استاندار همدان در کميسيون تنظيم بازار استان گفت: اقدامات و نظارت هاي خوبي در بازار انجام شد اما انتظار است اين نظارت ها و بازرسي ها بيشتر شود تا کالاهابر اساس قيمت واقعي در اختيار مصرف کننده قرار گيرد.
  مهندس شاهرخي گفت: نظارت بر بازار بايد بيشتر شود و با عوامل و کساني که در بازار اختلال ايجاد مي کنند برخورد قانوني شود.
  استاندار همدان گفت: در جلسات کميسيون تنظيم بازار اقدامات خوبي انجام شده است و در بسياري از کالاها ثبات قيمت داشتيم اما وضعيت موجود بايد بهبود پيدا کند چون در تامين کالا مشکل نداريم فقط بايد با هماهنگي بيشتر دستگاه ها نحوه توزيع و نظارت را بهبود ببخشيم.
  مهندس شاهرخي گفت: گشت هاي نظارتي و اطلاع رساني از عملکرد نظارتي بيشتر شود و در جهت واقعي کردن قيمت ها سعي شود نظارت بيشتر شود تا کسي اجازه پيدا نکند در بازار اخلال ايجاد کند.
  وي اضافه کرد: از اتحاديه ها جهت نظارت و توزيع کالا در بازار استفاده شود چون دولت به اتحاديه ها اعتماد کرده و بايد سعي شود با همکاري اتحاديه ها روند بازار بهبود پيدا کند.
  استاندار همدان در اين جلسه گفت: در شرايط خاص فعلي جامعه که درگير جنگ اقتصادي هستيم نيازمند کار جهادي و تلاش بيشتر هستيم و بايد تمام توان خود را در جهت خدمت رساني به مردم بکار بگيريم.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/10/04   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 115
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.