مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 9229
هفته جاری: 60318
ماه جاری: 312774
تاکنون: 14282450
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
 
22 بهمن هر سال، روز ارج نهادن به عزت و شرافت ملی‌ و روز تجسم و تجمیع اراده های سه نسل در مسیر نیل به مقاصد بزرگ است (مقام معظم رهبری)

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار  »  سرپرست اداره کل پدافند غيرعامل استانداري: طراحي قرارگاه فرهنگي براي مقابله با عمليات رواني و تهديد فرهنگي دشمن امري ضروري است.
 • سرپرست اداره کل پدافند غيرعامل استانداري: طراحي قرارگاه فرهنگي براي مقابله با عمليات رواني و تهديد فرهنگي دشمن امري ضروري است.
 • سرپرست اداره کل پدافند غيرعامل استانداري در جلسه کارگروه فرهنگي، آموزشي و اجتماعي پدافند غيرعامل استان با اشاره به تغيير ماهيت تهديدها و آسيب هاي دشمن در تمام ابعاد افزود با توجه به عمليات رواني و تهديد و تهاجم فرهنگي دشمن طراحي و راه اندازي قرارگاه فرهنگي براي مقابله با اين تهديدها امري لازم و ضروري است. عبدالله اميري وظيفه اصلي پدافند غيرعامل را پيشگيري و مصون سازي جامعه در برابر تهديدها و آسيب هاي دشمن دانست و تأکيد کرد: دستگاه هاي فرهنگي نقش مهمي در خصوص آموزش، اطلاع رساني و فرهنگ سازي در اين حوزه دارند.

  سرپرست اداره کل پدافند غيرعامل استانداري با بيان اينکه بايستي در کارگروه فرهنگي، آموزشي و اجتماعي برنامه هاي فرهنگي و آموزشي براي مقابله با تهديدها و کاهش آسيب پذيري و ارتقاء آمادگي مردم در شرايط اضطراري تدوين و طراحي شود افزود ايجاد هماهنگي در سازمان ها جهت انجام آموزش پدافند غيرعامل براي مردم و اطلاع رساني عمومي در شرايط اضطراري از وظايف اين کارگروه مي باشد.

   وي همچنين افزود: اداره کل پدافند غيرعامل آمادگي برگزاري دوره هاي آموزشي براي اقشار مختلف و حمايت از طرح هاي پژوهش اين حوزه را دارد.

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/11/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 224
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.