مهمانان حاضر در سایت: 6
امروز: 8211
هفته جاری: 28038
ماه جاری: 42742
تاکنون: 15296505
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
 
22 بهمن هر سال، روز ارج نهادن به عزت و شرافت ملی‌ و روز تجسم و تجمیع اراده های سه نسل در مسیر نیل به مقاصد بزرگ است (مقام معظم رهبری)

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار  »  معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار همدان: پدافند غيرعامل به بررسي حوادثي مي پردازد که انسان ها مسبب اصلي آن هستند به همين دليل بايد وظايفش از ستاد مديريت بحران تفکيک شود.
 • معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار همدان: پدافند غيرعامل به بررسي حوادثي مي پردازد که انسان ها مسبب اصلي آن هستند به همين دليل بايد وظايفش از ستاد مديريت بحران تفکيک شود.
 • مصطفي آزادبخت در شوراي پدافند غيرعامل استان همدان مورخ 21/ 12/ 97 اظهار داشت: بايد در اين عرصه ابتدا اعضا در بخش صورت مسئله به اشتراک برسند چرا که پدافند غيرعامل به موضوعات غير طبيعي مي پردازد اما در برخي حوزه ها مباحثش با ستاد بحران مشترک مي شود که اين نيز مشکلاتي به وجود مي آورد.

  معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار همدان با تأکيد بر اينکه پدافند غيرعامل موضوعاتي را در بر مي گيرد که انسان مسبب آن هستند گفت: ما در اين حوزه و براي آگاه سازي بيشتر مردم نياز به اطلاع رساني داريم ضمن اينکه خود اعضا نيز بايد نسبت به شرح وظايف شان آگاه باشند. وي ضمن تأکيد بر لزوم فرهنگ سازي در جامعه بيان کرد: بايد ميزگردها و نشست هاي تخصصي در رسانه هايي مانند صدا و سيما نسبت به آگاه سازي بيشتر مردم اقدام کنيم تا اينگونه وضعيت جامعه در حوزه پدافند غيرعامل بهبود يابد. ايشان با اشاره بر لزوم جدايي کارکردهاي شوراي پدافند غيرعامل استان از ستاد بحران گفت: بايد برخي مسائل را شفاف کنيم مثلا وقتي درباره زلزله مي خواهيم حرف بزنيم بايد بدانيم که اين اتفاق و مديريت آن در حوزه اختيارات ستاد بحران تعريف شده است و جزء وظايف پدافند غيرعامل نيست.

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/12/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 248
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.