مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 7959
هفته جاری: 27786
ماه جاری: 42491
تاکنون: 15296273
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
 
22 بهمن هر سال، روز ارج نهادن به عزت و شرافت ملی‌ و روز تجسم و تجمیع اراده های سه نسل در مسیر نیل به مقاصد بزرگ است (مقام معظم رهبری)

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار  »  سرپرست اداره کل پدافند غيرعامل استانداري: سياست هاي کلي نظام در خصوص پدافند غيرعامل ابلاغي از سوي مقام معظم رهبري نقشه راه مي باشد.
 • سرپرست اداره کل پدافند غيرعامل استانداري: سياست هاي کلي نظام در خصوص پدافند غيرعامل ابلاغي از سوي مقام معظم رهبري نقشه راه مي باشد.
 • سرپرست اداره کل پدافند غيرعامل استانداري در جلسه کميسيون عمران و شهرسازي شوراي شهر همدان ضمن اظهار خرسندي و تشکر از اعضاء محترم شوراي شهر در خصوص ورود جدي به مقوله پدافند غيرعامل اظهار داشت : سياست هاي کلي نظام در خصوص پدافند غيرعامل که در 13 بند از سوي مقام معظم رهبري ابلاغ شده است به عنوان نقشه راه و ملاک عمل دستگاه ها در حوزه پدافند غير عامل است.

  عبدالله اميري با انتقاد از عدم توجه جدي به مقوله پدافند غيرعامل افزود: پدافند غيرعامل مکمل مديريت بحران است که در مواقع بروز حوادث و تهديدات غير طبيعي وظيفه مديريت اين رويدادها را برعهده دارد. وي با تأکيد بر اينکه همچون حوزه آسيب هاي اجتماعي پيشگيري و مصون سازي به عنوان يک اصل بايد توجه شود اظهار داشت کاهش حوادث ناشي از حوادث غيرطبيعي، کاهش آسيب پذيري و صيانت و حفاظت از مردم از اهداف و برنامه هاي اصلي پدافند غيرعامل است. عبدالله اميري در ادامه گفت: بر اساس مفاد قانوني مصوب در برنامه هاي توسعه کشور و همچنين دستورالعمل ها پروژه هاي عمراني و طرح هاي توسعه شهري بايستي پيوست پدافند غيرعامل داشته باشند و الزامات و ملاحظات پدافندي در آنها مد نظر قرار گيرد.

  سرپرست اداره کل پدافند غيرعامل استانداري با اعلام اينکه بيش از 60 شرکت مشاور داراي صلاحيت مطالعه و اظهار نظر در حوزه پدافند غيرعامل در کشور وجود دارد افزود به دنبال اين هستيم که مشاوراني از همدان براي اخذ پروانه فعاليت و آموزش به سازمان پدافند غيرعامل معرفي شوند.

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/12/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 266
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.