مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 7
امروز: 3739
هفته جاری: 27705
ماه جاری: 211563
تاکنون: 17116355
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  مراسم تکريم و معارفه معاونت فرمانداري درگزين انجام شد.
 • مراسم تکريم و معارفه معاونت فرمانداري درگزين انجام شد.
 •  

  مراسم تکريم و معارفه معاون فرماندار شهرستان درگزين با حضور مديرکل سياسي انتخابات و تقسيمات کشوري استانداري برگزار شد.

   

  علي اصغر ناظري پور فرماندار شهرستان درگزين دراين مراسم گفت:

   

  درگزين ظرفيت هاي بسيار زيادي داردو اينها به سرعت در حال فعال شدن هستند.  شهرستان در يک سال گذشته موفق شد با توکل برخدا و همدلي از بسياري از  مشکلات و سختي ها با افتخار و سربلندي عبور کند.

   

  وي افزود: ده ها پروژه اقتصادي و عمراني در شهرستان  فعال شده و بعد از  گذشت يکسال از تاسيس فرمانداري ، شهرستان هر روز گسترش پيدا کرده  و هم اکنون فضا و زماني است که مي بايست اين اتفاقات بزرگ در شهرستان دروني و نهادينه شود.

   

  وي گفت: ما به جد پاي تعهدي که به مردم داده ايم ايستاده ايم و اين دستاورد هاي مهم انجام شده را مي بايست  حفظ کنيم  و  گسترش دهيم.  اتکائمان  به خداوند، مردم و ظرفيت هاي شهرستان درگزين مي باشد.

   

  وي در ادامه  ضمن تشکر از استاندار  و نماينده شهرستان   اظهار کرد:

   

  خدمات نظام  و دولت در اين شهرستان چه در زمينه فعال شدن پروژه ها و چه دربحث گسترش زير ساختها و خطوط انتقال انرژي  بسيار گسترده بوده است. اين خدمات در حالي ارائه مي شود  که کشور و دولت  با تنگناها و تحريم هاي گسترده اي روبرو بوده و انشالله اين خدمات تداوم خواهد يافت.

   

  فرماندار افزود : ارتقاء بخش قروه درجزين به شهرستان يکي از مهمترين رويداد هاي چند سال گذشته استان بودو اين تصميم دولت و اين ارتقاء زندگي مردم را متحول خواهد کرد.

   

  در ادامه جناب آقاي الماسي مدير کل سياسي، انتخابات و تقسيمات کشوري استانداري ضمن تقدير و تشکر از اقدامات انجام شده در اين شهرستان افزود:

   

  خدمتگزاري به مردم و  حل مشکلات و  آنها يکي از بزرگترين نعمتها و عبادت ها است که در اين برهه از زمان نصيب ما شده است و بايد در اين راستا تمام تلاشمان و وقتمان را  را به کار بگيريم .

   

   دشمنان نظام از اول انقلاب تا کنون تمام تلاششان را به هر نحوي به کارگرفته اند تا اين نظام را با شکست مواجه کنند اما موفق نشده و نخواهند شد. ارتقاي شهرستان درگزين  يکي از بزرگترين خدمات دولت در اين منطقه بود که قطعا پيگيري آن  و تبديل بخش به شهرستان قدم اول بود  و طبيعتا کار اصلي  و گام بعدي مهمترين بخش کار  است که به توسعه ، پيشرفت اين شهرستان مربوط مي شود  که از سال گذشته آغاز شده و اين تلاش زيادي  را مي طلبد و پيگيري اين موضوع کار بسيار سخت تري است و قطعا نمايندگي دولت در اين شهرستان کار سنگين مي باشد و به  از خودگذشتگي ويژه اي نياز دارد.

   در پايان اين مراسم از زحمات آقاي محمد سلطاني ابراهيميان تقدير و يوسف تراکمه بعنوان معاونت فرمانداري درگزين معارفه شد.

  تصاویر در سایز اصلی
      
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/07/13   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 47
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.