مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 112
امروز: 5551
هفته جاری: 14538
ماه جاری: 396821
تاکنون: 15082151
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  مساله اشتغال اولين دغدغه شهرستان درگزين/ استعداد شهرستان درگزين در حوزه اشتغال بسيار بالاست.
 • فرماندار درگزين : زمينه ايجاد اشتغال در ميان جوانان شهرستان درگزين وجود دارد و مي توان با حمايت از طرح هاي اشتغال زا پيشرفت چشمگيري را در اين حوزه شاهد باشيم
 • ناظري پور  در ديدار مدير کل  اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان و معاونان ايشان بيان کرد:

   در راستاي اجراي سند راهبردي و برنامه عملياتي توسعه شهرستان،  گامهاي بلندي برداشته شده است و پيگير تحقق اهداف اين سند در خصوص بهبود کسب و کار  و افزايش اشتغال در شهرستان هستيم .

  وي با بيان موضوع کسب رتبه دوم شهرستان  در حوزه  ايجاد اشتغال در بين شهرستان هاي  استان همدان  در چهار ماهه نخست سال بيان کرد:

  شهرستان درگزين رتبه دوم ايجاد اشتغال در استان همدان را به خود اختصاص داده است ،  با اين حال ، به دليل اين که درگزين در سامانه رصد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي ثبت نشده است ،  به نظر مي رسد بسياري از آمارهاي اشتغال شهرستان هنوز مشخص نيست.

  فرماندار درگزين از جناب آقاي توصيفيان مدير کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعي خواست تا  در راستاي ثبت شهرستان درگزين در سامانه رصد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي اقدامات لازم را معمول نمايد.

   

   در ادامه توصيفيان مدير کل تعاون ، کار و  رفاه اجتماعي استان همدان  تصريح کرد : در همه نقاط شهرستان فعاليت هاي اقتصادي، عمراني مشاهده مي شود که بر همين اساس در سه ماه اخير سه بار به اين شهرستان سفر کردم که اين تحولات به خوبي قابل مشاهده مي باشد. مطمئن هستم اتفاقات بسيار بزرگي در حوزه اشتغال و معيشت مردم در اين شهرستان خواهد افتاد و اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعي در اين زمينه از هيچ کوششي دريغ نخواهد کرد.

  در اين ديدار که با حضور آقاي توصيفيان مدير کل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعي ، آقاي رستمي معاون مدير کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعي، حميد رضا اسلامي رئيس روابط کار ، آقاي قربانفر رئيس مشاغل خانگي  و آقاي بلندي معاون حقوقي و اعتباري بانک توسعه تعاون استان همدان  ، برگزار شد:  در رابطه با برخي از  مسائل و مشکلات،  مباحث مربوط به اشتغال و فعاليت هاي عمراني و اقتصادي که در سطح شهرستان در حال انجام است،  تبادل نظر شد

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/06/20   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 118
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.