مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 89
امروز: 1811
هفته جاری: 49523
ماه جاری: 66185
تاکنون: 15879444
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  ناظري پور: توسعه راهها توسعه درگزين است
 • با حضور ناظري پور فرماندار شهرستان درگزين عمليات اجرايي پروژه ساماندهي و توسعه ورودي شهر قروه از سمت روستاي نظام آباد که شامل احداث ميدان ، جدول گذاري ، رفوژ، تامين روشنايي مي گردد، آغاز شد.
 •  

   فرماندار درگزين از پيگيريهاي مستمر جهت احداث و توسعه شهر قروه درگزين   خبر داد و گفت: در روزهاي گذشته به منظور احداث ميدان جديد در ورودي شهر قروه جلساتي تشکيل شد که به حمدالله به نتيجه رسيد و عمليات عمراني احداث اين ميدان آغاز شده است

   

  ناظري پور راه هاي درگزين را پويا عنوان کرد و گفت: توسعه شهري زمينه ساز توسعه شهرستان  است و  قطعا  فرمانداري درگزين از تمامي ظرفيت ها و پتانسيل هاي شهرستان   در راستاي توسعه و پيشرفت منطقه بکار خواهد گرفت.

   

  فرماندار شهرستان درگزين در رابطه با نزديکي شهرستان به پايتخت ، گفت: با توجه به موقعيت جغرافيايي شهرستان درگزين  نسبت به ديگر شهرستانهاي استان همدان ، درگزين از نظر زمان،  تنها 2.5 ساعت با تهران فاصله دارد . از اين رو تردد در مسيرهاي درگزين بسيار بالاست .

   

  وي در ادامه افزود: درگزين به عنوان يکي از شهرستانهاي  استان همدان  در عرصه معادن ، صنايع دستي ، کشاورزي  و گردشگري از حجم بالاي ترافيک عبوري به ويژه ماشين‌هاي سنگين برخوردار است و توجه به موارد فوق و وجود معادني مانند سيمان هگمتان در اين شهرستان ، توسعه زيرساخت‌هاي جاده‌اي و افزايش اين ظرفيت ، يکي از اولويت‌هاي اساسي فرمانداري درگزين است.

   

  ايشان در پايان در رابطه با توسعه شهري گفت: توسعه راهها،  توسعه درگزين است و قطعا به توسعه شهر نيز کمک خواهد کرد . توسعه راه هاي درگزين  ايجاد  شهرک‌هاي جديد را در پي خواهد داشت و ما را براي چشم انداز شهري با جمعيت 50 هزار نفر ياري خواهد کرد.

  تصاویر در سایز اصلی
       
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/07/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 144
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.