مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 19
امروز: 2315
هفته جاری: 50027
ماه جاری: 66689
تاکنون: 15879828
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  فرماندار درگزين: حفاظت از منابع آب وظيفه همه ماست.
 • فرماندار درگزين: حفاظت از منابع آب وظيفه همه ماست.
 •  

  فرماندارشهرستان درگزين برلزوم حفظ وحراست ازمنابع آبهاي زير زميني تأکيد داشت و گفت : به دليل محدوديت منابع آب وتوزيع نامناسب بارندگي هاي فصلي بايد منابع آب هاي سطحي وزيرزميني موجود رابه خوبي شناسايي وبهره برداري از آنها به صورت برنامه ريزي شده و دقيق صورت گيرد.

   

  فرماندار درگزين در اين جلسه با تاکيد بر اينکه امروز موضوع آب يک مطالبه و دغدغه عمومي است،‌ گفت: البته بايد خداوند متعال را براي افزايش نزولات آسماني شکر کرد.

   

   با اين حال با عنايت به نياز شديد شهرستان به آب جهت استقرار واحد هاي صنعتي و توليدي بحث توسعه در بخش کشاورزي ضروري است از منابع آب موجود شهرستان حفاظت شود

   

  ناظري پور از صاحبان چاههاي غير مجاز دعوت کرد با مراجعه به منابع آب شهرستان وضعيت چاه خود را تعيين  تکليف نموده و از طرفي به اداره منابع آب تاکيد کرد: براي اجراي عدالت و جلوگيري از تضييع حقوق مردم و شهرستان با هر نوع استفاده غير مجاز از منابع آب موجود برخورد قانوني و پيگيري هاي لازم بعمل آيد.

   

   

   

  ايشان در پايان از همه مردم  شهرستان بخصوص کشاورزاني که  داراي چاه هاي مجاز هستند و  با رعايت و صرفه جويي در حوزه منابع آب موجب ذخيره آن   شدند تقدير کرد و عنوان نمود : در بسياري از موضوعات و حوزه هاي مختلف همکاري مردم و کشاورزان قابل تقدير مي باشد

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/09   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 122
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.