مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 54
امروز: 2103
هفته جاری: 49815
ماه جاری: 66477
تاکنون: 15879655
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  فرماندار شهرستان درگزين در جلسه مشورتي دهياران : ثبات موجود در جامعه مرهون هماهنگي دولت با رهبري و مردم با دولت مي باشد
 • ناظري پور فرماندار درگزين: عليرغم فشارها وتحريمهاي گسترده عليه دولت و مردم ، اقدامات بسيار تاثير گذاري براي کاهش اثرات تحريمي بر معيشت مردم انجام شده است .
 •  

  فرماندار درگزين در جلسه مشورتي با دهياران   بيان کرد:  دشمنان جمهوري اسلامي ايران ، دنبال برهم زدن نظم و امنيت در کشور و ناتوان نشان دادن دولت و نظام بودندکه با وحدت و همدلي که در کشور حاکم است ، دولت موفق شد  روند رو به رشد تورم را در کشور متوقف کند.

   

  وي در ادامه اظهار کرد: طي پنج ماه گذشته روند رو به رشد قيمت اقلام مختلف عمدتا متوقف شده و در برخي از موارد نسبت به اوايل سال روند کاهشي داشته است

   

  وي در ادامه اظهار کرد : بسيار ي از مشکلات  حل شده و برخي نيز باقي مانده است که انشالله با کمک مردم و همت دولت مسائل و مشکلات باقي مانده را پشت سر خواهيم گذاشت.

   

  اين درحالي است برخي از مقامات امريکايي اعتقاد بر اين داشتند که جمهوري اسلامي ايران جشن پيروزي چهل سالگي انقلاب را نخواهد ديدمسلما،  آنها به اهدافشان نخواهند رسيد چرا که اهداف آنها ضد بشري و ددر تنگنا قرار دادن مردم مي باشد.

   

   

  وي در ادامه افزود: ثبات موجود در جامعه مرهون هماهنگي دولت با رهبري و مردم با دولت مي باشد.

   

  ناظري پور در نشست مشورتي دهياران که در سالن جلسات فرمانداري درگزين برگزار شد ضمن تقدير از عملکرد دهياران عنوان کرد: دهياران ، مديران بحران روستاها هستند و بايد در زمان بارندگي ها آمادگي هاي لازم را براي مواجهه با هرگونه رخدادي داشته باشند و تمهيدات لازم را انديشيده باشند.

   

  فرماندار درگزين در پاسخ به  به درخواست ها و مشکلات دهياران که در اين جلسه مطرح کردند بيان کرد: توسعه يک شهرستان منوط به توسعه در بخش روستايي با تمامي زيرساخت هاي آن است پس پيگير تمامي مشکلات روستايي و هرآنچه دهياران از ما خواسته اند خواهيم بود و تا حصول نتيجه کوتاهي صورت نخواهد گرفت.

  وي با بيان اينکه اعتبارات دولتي محدود است خاطرنشان کرد: دهياران با شناسايي ظرفيت هاي موجود وتبديل آنها به يک فرصت درجهت آباداني وايجاد اشتغال در روستاها تلاش نمايند.

   

  فرماندار شهرستان درگزين در رابطه با بيمه هاي دامي و مزارع کشت و باغات عنوان کرد: بيمه نوعي پشتوانه جهت جلوگيري از ضرر اهالي روستا مي باشد و دهياران در اين راستا بايد اطلاع رساني کافي را داشته باشند.

  ناظري پور در پايان  اين نشست بيان کرد: ظرفيت هاي فراواني در حوزه گردشگري در روستاهاي اين شهرستان وجود دارد که بايد شناسايي و معرفي شوند، توسعه گردشگري در روستاهاي اين شهرستان به توسعه اقتصادي، ايجاد اشتغال پايدار، افزايش درآمد روستاييان و رونق توليد در اين مناطق منجر مي شود

   

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/11   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 99
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.