مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 46
امروز: 2374
هفته جاری: 50086
ماه جاری: 66748
تاکنون: 15879874
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  مساله بهداشت و درمان مردم شهرستان درگزين از اولويت هاي مهم فرمانداري است
 • ناظري پور فرماندار شهرستان درگزين در بازديد از درمان بستر شهر قروه درگزين عنوان کرد: مساله بهداشت و درمان مردم شهرستان درگزين از اولويت هاي مهم فرماندا ري است.
 •  

  علي اصغر ناظري پور فرماندار شهرستان درگزين در بازديد از مرکز درمان بستر شهر قروه درگزين تاکيد کرد: قطعا بي وقفه پيگير استقرار هر چه سريعتر شبکه بهداشت و درمان در شهرستان درگزين هستيم و امر محقق خواهد شد.

   

   

   

  فرماندار درگزين در ديدار با پزشکان و بهياران مرکز بهداشت و درمان شهر قروه  عنوان کرد: با تلاشها و پشتکار پزشکان و کارکنان مرکز بهداشت و درمان شهرستان درگزين رضايتمندي شهروندان از اين مرکز بالا رفته است .

   

  ايشان اظهار کرد:قسمتي از آسفالت ريزي مسير درمانبستر جهت رفاه مراجعين انجام شده و قسمتي از آن نيز به زودي انجام مي شود و پيگير تامين روشنايي محوطه آن هستيم

   

  ايشان در رابطه با توسعه در حوزه بهداشت و درمان شهرستان درگزين گفت:  پيگيري هاي لازم جهت گرفتن آمبولانس براي بهداشت و درمان صورت گرفته که يک دستگاه  آمبولانس تحويل  شده و  دو دستگاه  نيز به زودي به ناوگان اورژانس شهرستان اضافه خواهد شد.

   

  ايشان در پايان با اشاره به توسعه منابع انساني در حوزه  بهداشت و درمان ،  اظهار کرد: در روزهاي آتي 8 نفر نيرو در حوزه بهداشت و درمان به  شهرستان درگزين اضافه خواهد شد.

   

  تصاویر در سایز اصلی
       
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/13   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 209
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.