مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 15
امروز: 2775
هفته جاری: 24367
ماه جاری: 41029
تاکنون: 15862562
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  درگزين رتبه اول اشتغال زايي
 • فرماندار شهرستان درگزين در بازديد از گلخانه خانم حسيني در روستاي درگزين بيان کرد: از سياست هاي جدي دولت در سالي که رونق توليد نام گذاري شده است ، بحث ايجاد اشتغال مي باشد.
 •  

  وي در ادامه اظهار کرد: با جديت همين سياستهاي دولت را در شهرستان درگزين از طريق دستگاه ها درحال پيگيري مي باشيم.

   

  ايشان در رابطه با پرداخت تسهيلات اشتغال زايي در شهرستان گفت:از ابتداي سال  دويست و پنجاه ميليارد ريال تسهيلات اشتغالزايي در شهرستان درگزين پرداخت شده است.اين ميزان پرداخت تسهيلات براي 540 نفر فرصت شغلي ايجاد کرده است .

   

  ايشان شهرستان درگزين را يکي از برترين شهرستان ها  در حوزه اشتغال زايي عنوان کرد و اظهار داشت: بنا بر ارزيابي هاي صورت گرفته در رتبه بسيار خوبي قرار داريم و از برنامه هاي پيش بيني شده در سند توسعه شهرستان درگزين جلوتر هستيم و هم اکنون حدود بيش از 110 درصد توانستيم اشتغال ايجاد کنيم.

   

  وي در پايان ، فضاي سرمايه گذاري را در شهرستان ، بسيار خوب عنوان کرد و گفت:  با هماهنگي ها و اقدامات انجام شده  فضاي بسيار خوبي را براي سرمايه گذاري در تمامي حوزه ها بخصوص کشاورزي محيا کرده ايم و اميدواريم با حمايتهاي مردم اين روند رو به رشد را ادامه دهيم. تسهيلات گوناگوني به مردم اين منطقه اعطا شده است که در حوزه اشتغال روستايي هم شهرستان درگزين در استان رتبه اول را دارد.

   

  رئيس کميته امداد شهرستان درگزين در اين بازديد گفت: چشم انداز  کميته امداد امام خميني (ره)شهرستان درگزين براي ايجاد  170 شغل در سال 98 با اعتباري بالغ بر پنج ميليارد و دويست ميليون تومان از منابع صندوق امداد ولايت و تبصره 16 بانکهاي دولتي، و منابع داخلي امداد هست، که تاکنون موفق به ايجاد 85 شغل ايجاد و دو ميليارد و ششصد ميلون تومان تسهيلات به مردم شهرستان درگزين اعطا شده است.

  تسهيلات اشتغال زايي روستايي به گلخانه هاي خانگي ، دامداري ، خياطي و ... اعطا مي گردد.

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/23   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 131
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.