مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 112
امروز: 5549
هفته جاری: 14536
ماه جاری: 396819
تاکنون: 15082149
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  اقتصاد شهرستان درگزين بسيار پوياست
 • اقتصاد شهرستان درگزين بسيار پوياست
 •  

  جلسه هماهنگي پرداخت تسهيلات به متقاضيان احداث گلخانه در شهرک گلخانه اي عمان  با حضور مدير عامل بانکهاي کشاورزي استان و معاونين وي و ساير دستگاه هاي متولي برگزار شد.

   

  علي اصغر ناظري پور فرماندار شهرستان درگزين در اين جلسه عنوان کرد:

   

  اقدامات و کارهاي بسيار بزرگي در شهرستان درحال انجام است و اقتصاد پوياي درگزين براي سرمايه گذاران بخصوص در بخش کشاورزي جذاب مي باشد.

   

  فرماندار درگزين در ادامه با بيان موضوع تبديل شدن درگزين به قطب کشاورزي در استان همدان اظهار داشت:

   

  درگزين در حال حاضر در حال توسعه در کليه زمينه ها بخصوص حوزه کشاورزي مي باشد. اين شهرستان با دارا بودن  2درصد از جمعيت استان ، بيش از 12 درصد گندم توليدي استان را به خود اختصاص داده است.

   

  وي ادامه داد: درگزين در صنعت توليد مرغ و مرغداري در حال ثبت رکورد هاي جديد در سطح کشور است ، هم اکنون شهرستان داراي چند سردخانه نگهداري محصولات کشاورزي مي باشد و در حال پيشرفت در اين زمينه است.

   

  ايشان در زمينه گلخانه اظهار داشت:شهرک گلخانه عمان بزرگترين شهرک گلخانه در استان همدان مي باشد و  قطعا گامي در  معيشت مردم شهرستان و در اين زمينه تاثيرگذار خواهد بود و مي بايست هرچه سريعتر به بهره برداري برسد.

   

  ايشان در ادامه گفت: زير ساخت هاي شهرک گلخانه اي با همکاري مديران عامل برق و گاز استان با اين فرمانداري در حال انجام است و امروز نيز بحث هاي وام متقاضيان و بحث هاي ضمانت آنها  با حضور مديران عامل بانک کشاورزي استان  و درگزين  حل و فصل  مي شود.

   

  ، حيدر نژاد مدير عامل بانک هاي کشاورزي استان همدان نيز گفت: بانک کشاورزي در خصوص پرداخت تسهيلات به متقاضيان احداث گلخانه در شهرک و به صورت فردي آماده است  و در اين زمينه  با توجه به هماهنگي هاي فرمانداري مشکلي نخواهد بود .  

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/09/06   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 98
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.