مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 9
امروز: 2713
هفته جاری: 24305
ماه جاری: 40967
تاکنون: 15862536
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  همزمان با سراسر کشور مانور زلزله و ايمني مدارس شهر قروه درگزين برگزار شد.
 • همزمان با سراسر کشور و با حضور فرماندار شهرستان درگزين و روساي ادارات و هلال احمر ،آتش نشاني، اورژانس در مدارس شهرستان درگزين برگزار شد.
 •  

  همزمان با سراسر کشور و با حضور فرماندار شهرستان درگزين و روساي ادارات و هلال احمر ،آتش نشاني، اورژانس در مدارس شهرستان درگزين برگزار شد.

   

  فرماندار شهرستان درگزين در مراسم مانور زلزله و ايمني مدارس در شهرستان درگزين اظهار کرد:

  مانور سراسري زلزله و ايمني در مدارس  شهرستان درگزين با شعار «مدرسه ايمن، جامعه ‌تاب‌آور» ? آذر همزمان با سراسر کشور  برگزار مي‌شود

   

  علي اصغر ناظري پور فرماندار شهرستان درگزين در اين مراسم هدف از برگزاري اين مانور را نهادينه کردن فرهنگ ايمني در بين دانش آموزان و اوليا و مربيان عنوان کرد و اظهار داشت: مانور ايمني و زلزله هر ساله در تمام مدارس کشور اجرا مي‌شود تا سطح آمادگي مردم به خصوص دانش آموزان در برابر حوادث غيرمترقبه افزايش يابد.

   

  ايشان در ادامه از عملکرد هلال اهمر، اورژانس و پرسنل نيروهاي امدادي در راستاي آموزش دانش آموزان  تقدير کرد و گفت : با افزايش سطح آموزش هاي اوليه که پس از وقوع زلزله و حوادث ، قطعا به آنها نيازمند مي شويد . اين آموزش ها خيلي مهم است و بدون آموزش و کمک مردم نميتوان بحران را مديريت کرد.

   

   ايشان از دانش آموزان،  آيندگان درگزين  ياد کرد و گفت:  قطعا آينده درگزين در گرو تلاش هاي شماست و ما  روي تک تک شما حساب کرده ايم و انتظار داريم  درآينده کارهاي بزرگي براي شهرستان انجام دهيد و هر کاري مي توانيد در راستاي شکوفايي شهرستان انجام دهيد.

   

  وي در ادامه اظهار داشت:در بحران ها در مرحله او خونسردي خود را حفظ کنيد،  قطعا در آينده همين آموزشها به کارتان خواهد آمد،  پس به صورت دقيق آنها را ياد بگيريد.شايد با يک کمک کوچک بتوانيد از يک فاجعه جلوگيري کنيد.

   

  وي در پايان گفت:

  در اين مانور بيشتر بحث پناه‌گيري براي دانش‌آموزان ارائه مي‌شود تا دانش‌آموزان با کمک خانواده‌هايي که در اين مانور مشارکت کرده‌اند، بتوانند هم پناه‌گيري و هم راه‌هاي انتقال مصدومان احتمالي به مراکز درماني را ياد بگيرند..

  تصاویر در سایز اصلی
        
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/09/06   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 116
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.