مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 14
امروز: 1050
هفته جاری: 11102
ماه جاری: 44514
تاکنون: 16686336
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  در مراسمي از خدمات آقاي نظري تقدير شد و آقاي ناصري بعنوان رئيس بانک کشاورزي شعبه قروه درگزين انتخاب شد.
 • در مراسمي از خدمات آقاي نظري تقدير شد و آقاي ناصري بعنوان رئيس بانک کشاورزي شعبه قروه درگزين انتخاب شد.
 • در اين جلسه که با حضوربياتي ، معاون بانک کشاورزي استان همدان و خدارحيمي مسئول امور کارکنان بانک کشاورزي استان همدان   برگزار شد ، فرماندار شهرستان درگزين گفت:

  بخش عمده اي از مسير توسعه شهرستان در حوزه کشاورزي است و با توجه به ظرفيت ها و پتانسل بالاي اين منطقه در اين حوزه ضرورت دارد که بانک کشاورزي بيش از گذشته به اين امر توجه داشته باشد.

  توجه به مردم و حرکت در مسير رضايتمندي مردم، يکي از اولويت هاي مهم شهرستان است بنابر اين انتظار هست که بانک کشاورزي و مسئولين اين بانک در استان با مسائل شهرستان همکاري بيشتري داشته باشند.

  وي گفت: بانک کشاورزي شهرستان درگزين در حد بانک هاي شهرستانهاي بزرگ استان است از اين جهت اختيارات بيشتري دارد و درخواست ما اين است که ظرفيت بالاي  بانک در اختيار بخش رونق اقتصاد کشاورزي شهرستان درگزين باشد.

  در ادامه، معاون بانک کشاورزي استان همدان ضمن اعلام آمادگي همکاري گفت: بانک کشاورزي استان نيز هر کمک  که نياز باشد در بخش کشاورزي شهرستان مساعدت و همکاري لازم را خواهد کرد.

  وي در پايان گفت : شعبه بانک کشاورزي قروه درگزين داراي ساختمان تازه تعمير مي باشد و اين شعبه يکي از شعبات مهم استان محسوب مي شود.

   

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/12/28   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 31
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.