مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 66
امروز: 1744
هفته جاری: 11796
ماه جاری: 45208
تاکنون: 16686795
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  ستاد پيشگيري، هماهنگي و مقابله با ويروس کرونا شهرستان درگزين به رياست فرماندار تشکيل شد.
 • ستاد پيشگيري، هماهنگي و مقابله با ويروس کرونا شهرستان درگزين به رياست فرماندار تشکيل شد.
 •  

  ناظري پور فرماندار شهرستان درگزين در اين جلسه ضمن تبريک سال نو و مبعث حضرت رسول (ص) و تشکر از اقدامات دستگاه ها بخصوص بهداشت و درمان و مجموعه سلامت شهرستان درگزين اظهار داشت: هم اکنون ما در محاصره استانها و شهرستانهاي آلوده  هستيم و تا الان بخاطر تصميامات گرفته شده و همکاري بسيار خوب مردم و اقشار مختلف، وضعيت بيماري تا حدودي کنترل شده است.

   

  وي افزود : با اين حال نگراني هاي بسيار زيادي وجود دارد که با غفلت برخي اين فضا تغيير کند. بنابر اين صراحتا از بهداشت و درمان و ديگر دستگاه ها مي خواهم که همه مسائل و دغدغه هاي مربوط به مقابله با بيماري کرونا را رصد و به اين فرمانداري اعلام کنند و در همين چارچوب از دستگاه ها خواسته شده است تا همکاري هاي لازم را با مرکز بهداشت و درمان شهرستان داشته باشند.

   

  ناظري پور در جلسه پيشگيري ، هماهنگي و مقابله با ويروس کرونا گفت:

   

  هيچ کم کاري و عدم هماهنگي در بين دستگاه هاي شهرستان قابل قبول نمي باشد و تمام دستگاه هاي بايد تلاش خود را براي پيشگيري و مقابله با بيماري انجام دهند.

   

  وي از تشکيل ستاد مردمي با محوريت امام جمعه محترم شهرستان درگزين خبر داد و گفت:

   

  ستاد مردمي در شهرستان درگزين با مديريت امام جمعه محترم شکل گرفته و اين ستاد کمک بسيار موثري براي شهرستان در مقابله با بيماري کرونا است و  همچنين ستاد مردمي شهر کرفس که اقدامات موثري در اين راستا انجام داده اند.

   

  وي خطاب به دهياران و اعضاي محترم شوراهاي اسلامي شهر ها و روستاها گفت:

   

  به همه دهياران و اعضاي محترم شوراها، چه در شهر و چه در روستا ها اعلام مي کنم، به همکاري خود با قوت ادامه دهيد  و هر نوع جابجايي مسافر و کانون تجمعات و همچنين موارد مشکوک را با مرکز بهداشت و درمان شهرستان در ميان بگذاريد.

   

  وي در ادامه اظهار داشت: تمام تجمعات و مراسمات در شهرستان درگزين بايد تعطيل شود و مردم در اين زمينه مثل گذشته براي مقابله با ويروس کرونا همراهي و همکاري داشته باشند.

   

  تمام واحد هاي صنفي غير ضروري بايد در شهرستان تعطيل شود و اداره صنعت ، معدن و تجارت با همکاري اتحاديه ها و واحد هاي صنفي مي بايست اقدامات لازم را انجام دهند.

   

  ناظري پور فرماندار شهرستان درگزين افزود: گندزدايي و ضدعفوني روستاها و شهرها مي بايست بر اساس پروتکل بهداشت انجام و شهرداران و دهياران در اين زمينه با مرکز بهداشت و درمان همکاري و اين مرکز بايد بر اجراي صحيح اين روند نظارت مستقيم داشته باشد.

   

  وي در پايان با اشاره به اين که ويروس کرونا حد و مرز نميشناسد و هر چقدر مراودات کمتر باشد به تبع آن شيوع کمتر خواهد بود و قطعا مبتلايان به اين بيماري کمتر خواهد شد، از مردم خواست  در خانه بمانند و گفت:

   

  واحد کنترل جاده اي در سه راهي کاج فعال شده است و قطعا اقدامات کنترلي در اين مسير انجام مي شود ولي با اين وجود عليرغم اين که خواسته شد از سفر به شهرستان درگزين خوداري شود، برخي  از اهالي شهرستان درگزين که در نقاط

   

  مختلف کشور ساکن بودند براي ديد و بازديد نوروزي به درگزين آمده اند که از آنهادرخواست داريم با توجه به پايان تعطيلات اداري هر چه زودتر شهرستان را ترک کنند.

  بسياري از بحران ها وجود داشته است که شهرستان با همدلي و همراهي مردم عبور کرده است و باز هم با کمک مردم و حمايت هاي آنها و توکل برخدا از اين بحران نيز عبور خواهيم کرد.

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/01/03   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 36
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.