مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 5576
هفته جاری: 70254
ماه جاری: 142478
تاکنون: 16145006
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  مراسم تکريم و معارفه مدير شرکت توزيع برق شهرستان درگزين با حضور فرماندار ، مدير عامل شرکت توزيع برق استان انجام شد.
 • فرماندار شهرستان در مراسم تکريم و معارفه مدير شرکت توزيع برق درگزين گفت: براي رسيدن به پايداري نيروي برق شهرستان از هيچ کوشش و پيگيري دريغ نخواهيم کرد
 •  

  فرماندار شهرستان در مراسم تکريم و معارفه مدير شرکت توزيع برق درگزين گفت:

   

  اقدامات بزرگي در حوزه برق شهرستان درسال گذشته اتفاق افتاده است . بخشي از بلوار ها و مسير هاي ورودي  از نعمت روشنايي برخوردار شدند. همچنين در بحث زير ساختي ، کار هاي مهمي انجام شده که اين اقدامات مي بايست در سال جديد با قوت و جديت بيشتري تداوم يابد .

   

  وي در ادامه تاکيد کرد: براي رسيدن به  پايداري نيروي برق شهرستان از هيچ کوشش و پيگيري دريغ نخواهيم کرد و به دنبال اين هستيم که برق شهرستان پايدار شود تا روند توسعه و اشتغال شهرستان از شتاب بيشتري برخوردار شود.

   

  به دنبال توسعه و پيشرفت  و سرمايه گذاري  روز افزون  در شهرستان هستيم و اين پيشرفت منوط به ايجاد برق پايدار است  به همين دليل از مدير کل برق استان درخواست داريم که به دنبال ايجاد برق پايدار در شهرستان باشد و از همين جهت بعضا مشکلات مربوط به خاموشي برخي نقاط شهرستان مثل عمان  نيز برطرف گردد .

   

  گسترش خطوط انتقال برق به سراسر شهرستان يکي از چشم انداز هاي شهرستان است و همچنين پيگير برطرف کردن چالش هاي مربوط به خاموشي در بعضي نقاط شهرستان هستيم.

   

  تعويض تير هاي برق قديمي و بعضا تعويض لامپها از جمله کارهايي است که اداره بر ق بايد به دنبال آن باشد.

   

  وي در پايان گفت : اطمينان دارم که با سياست گذاري که در اقتصاد و توسعه شهرستان انجام شده است و با کمک مجموعه برق استان و شهرستان آينده آباد  در انتظار شهرستان خواهد بود که ما به سرعت در حال حرکت به اين سمت هستيم

   

   

   

  مهندس جمشيدي مدير عامل شرکت توزيع برق استان در اين مراسم اظهار داشت:

   

  در صورتي که مردم قبوض برق خود را به موقع و سر وقت پرداخت کنند اين قول را مي توانيم بدهيم که تمام وصولي ها را براي زير ساخت شهرستان هزينه کنيم تا از نظر برق اين شهرستان را ارتقاي بيشتري دهيم. درگزين داراي ??? کيلومتر خط انتقال و بيش از 400 مشترک ديموندي  است که نشان از پتانسيل بالاي شهرستان دارد. قطعا به دنبال افزايش پتانسيل برق شهرستان هستيم تا  سرمايه گذاران بتوانند با اطمينان خيال بيشتر در درگزين اقدام به فعاليت  و سرمايه گداري کنند. مهندس امامي جزء نيروهاي خوب، پرتلاش و جوان  شرکت توزيع برق هستند و اميدواريم با حضور ايشان در سمت مديريت شرکت توزيع برق درگزين ، در شهرستان پيشرفت  خوبي را شاهد باشيم.

   

  اين مراسم با حضور جمعي از مديران شرکت توزيع برق استان حضور داشتند.

  در پايان اين مراسم، از زحمات مازيار بلالي مقدم تقدير و مهندس امامي بعنوان مدير شرکت توزيع برق شهرستان درگزين معرفي شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/03/12   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 43
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.