مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 32
امروز: 5851
هفته جاری: 70529
ماه جاری: 142753
تاکنون: 16145158
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  ناظري پور فرماندار شهرستان درگزين : شهرستان با تمام توان در حال پيمودن مسير توسعه است.
 • فرماندار در جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان : درگزين کمترين آسيب اجتماعي را در خصوص مواد مخدر داشته است.

 •  

  فرماندار در جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان ضمن تاکيد بر اين که درگزين کمترين آسيب اجتماعي را در خصوص مواد مخدر داشته است گفت:

   

  مردم شهرستان درگزين از قشر با ايمان و فرهنگي جامعه هستند و اين موضوع موجب شده است که در خصوص آسيبهاي اجتماعي و موضوع مواد مخدر  کمترين آسيب را داشته باشيم.  بحث مبارزه با تهيه، توزيع و مصرف مواد مخدر در بخش‌هاي مختلف جامعه،  بايد براي عموم مردم تشريح شود و در زمينه‌ همکاري بيشتر خانواده در حوزه مبارزه شفاف‌سازي شود.

   

  وي تاکيد کرد: معضل مواد مخدر يکي از  مهمترين آسيب هاي اجتماعي  است  و عزم شهرستان  در زمينه مبارزه با مواد مخدر بسيار جدي است.

   

  وي افزود: فرهنگ‌سازي عمومي و اطلاع رساني اصلي ترين راهبرد مبارزه با مواد مخدر است. بايد براي اطلاع‌رساني و فرهنگ‌سازي عمومي از تمام ظرفيت‌هاي مردمي از جمله تشکل‌ها، افراد بانفوذ در محلات و همچنين ريش‌سفيدان استفاده کرد.

   

  وي در ادامه عنوان کرد: مقابله با کانون‌هاي تهيه، توزيع و مصرف مواد مخدر به همکاري دستگاه هاي متولي ، فعالان و عموم مردم نياز دارد و قطعا خروجي بحث مبارزه با مواد مخدر و اجتماعي شدن اين موضوع، نتايج و دستاوردهاي بهتري خواهد داشت.

   

  وي تصريح کرد: نقش فعالان فضاي مجازي، تشکل هاي مردمي و عموم مردم در اين خصوص غير قابل انکار است و در سالهاي گذشته اين تاثير پررنگ بوده و قطعا مي توانند در بحث پيشگيري و مقابله با مواد مخدر کمک چشمگيري کنند .

   

  آزرمي، دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان همدان اظهار داشت:

   

  درگزين به دليل اين که از ديرباز خاستگاه عالمان و عارفان زيادي بوده است به طبع بايد در حوزه اين پديده مخرب، نسبت به ساير شهرستانها، آسيب کمتري داشته باشد.

   

  ارتقاي سطح کمپ ها، تخصيص بودجه جدا به شهرستان  ها و کمک فضاي مجازي در بحث مبارزه با مواد مخدر در دستور کار قرار خواهد گرفت.

   

   

   

  سرهنگ عليجاني فرمانده انتظامي شهرستان در اين جلسه گفت:

   

  افزايش طرح‌هاي پيشگيرانه و مقابله‌اي در شهرستان ، باعث کاهش مصرف مواد مخدر شده است و اين طرحها بايد با مشارکت اجتماعي همراه باشد.

   

  وي در پايان گفت: نيروي انتظامي شهرستان در جوامع هدف اين آمادگي را دارد که با رعايت پروتکل هاي بهداشتي مسائل آموزشي را انجام دهد.  تصاویر در سایز اصلی
       
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/03/12   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 44
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.