مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 6405
هفته جاری: 19766
ماه جاری: 68751
تاکنون: 16929442
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  جلسه ستاد مديريت بحران درگزين به رياست فرماندار برگزار شد.
 • ناظري پور فرماندار درگزين: مديريت بحران بايد در لحظه صورت گيرد، جاي ناهماهنگي و ترديد وجود ندارد.
 •  

  فرماندار در ابتدا با تبريک هفته محيط زيست گفت: درگزين بزرگترين محدوده شکار ممنوع در استان همدان را دارد و در آن  حيواناتي از قبيل سياه گوش و گراز وجود دارد که تنها در  شهرستان درگزين در سطح استان يافت مي شود، از اين رو بايد تلاش کنيم تا اين ميراث بجاي مانده را براي آيندگان حفظ کنيم.

   

   

  وي به هفته جهاد کشاورزي اشاره کرد و گفت:21 تا 27 خرداد بعنوان هفته جهاد کشاورزي  نامگذاري شده  که اين هفته را به همه همکاران جهاد کشاورزي  شهرستان تبريک عرض مي کنيم و اميدواريم که امسال در توليد گندم در سطح استان رکورد دار باشيم.

   

   

  وي در ادامه با تشکر از آتشنشانان شهرستان و فعالان اين حوزه  گفت : يکي از چالشهايي که در فصل تابستان در هر شهرستاني بوجود مي آيد و درگزين هم از اين موضوع جدا نيست، آتش سوزي مزارع و علف هاي خشک صحرا ها مي باشد که با بي احتياطي ايجاد و بعضا موجب ايجاد ضرر و زيانهايي براي کشاورزان عزيز مي شود.

   

   

  سيگار کشيدن، آتش افروختن و انباشته کردن بي مورد مواد قابل اشتعال در مجاورت زمين هاي کشاورزي و بي احتياطي هاي از اين دست ، از جمله عواملي بود که  در سال گذشته موجب آتش سوزي  مي شد، از مردم شهرستان خواهشمنديم از اين چنين فعاليت ها خود داري کنند  تا شاهد آتش سوزي و اتفاقاتي غير قابل جبران در شهرستان نباشيم.

   

   

  وي درادامه ضمن تقدير از عملکرد ادارت و دستگاه هاي شهرستان گفت: دستگاه هاي شهرستان در مواجه با مسائل در تمام حوزه ها همراه بودند ، لازمه وجود يک شهرستان آباد  و توسعه يافته، هماهنگي بيشتر  ميان ادارات و تعامل ميان آنها  است  و  اميدواريم با همدلي و هماهنگي موجود بتوانيم در تمام حوزه هاي شهرستان، همچنان که در گذشته کارهاي بزرگي انجام شده،گام هاي مهمي براي توسعه شهرستان  برداريم.

   

   

  وي گفت:خط و مشي فرمانداري مصالح شهرستان و رشد و توسعه منطقه است و در اين خصوص با هيچ کسي تعارف نداريم و هيچ کوتاهي نخواهد شد. در اين راستا به سمت همدلي و هماهنگي براي خدمات رساني بهتر به مردم شريف شهرستان درگزين حرکت کرده ايم .

   

   

  وي از همه دستگاه ها، بخشداري ها، شوراها و دهياري ها خواست که آمادگي مواجهه با موارد بحراني به خصوص آتش سوزي را داشته و اقدامات پيشگيرانه را با کمک مردم به جد دنبال نمايند.

   

   

  فرماندار در رابطه با ويروس کرونا در شهرستان گفت:

   

   

  مردم درگزين بايد بدانند،بحران کرونا  هنوز تمام نشده است و از مردم خواهشمنديم فاصله گذاري اجتماعي ، بهداشت و پروتکل هاي منتشر شده را در اين خصوص جدي گرفته و رعايت کنند تا از ابتلا به بيماري پيشگيري و زنجيره انتقال آن را قطع کنند. همچنان برگزاري مراسمات از قبيل عروسي ها، ختم و تجمعات در شهرستان درگزين ممنوع مي باشد و هنوز دستور العملي براي آزادسازي آن وجود ندارد و از مردم درگزين درخواست داريم در اين راستا همچنان که درگذشته ما را ياري کردند، همکاري داشته باشند.

   

   

  وي در پايان از گفت:

   

  مردم به اين موضوع توجه داشته باشند، با اين که شهرستان درگزين وضعيت مطلوبي از نظر ويروس کرونا دارد نيازمند همکاري مردم است تا بتوانيم اين شرايط را حفظ کنيم و از پيشروي و ابتلا به ويروس جلوگيري و کمترين درگيري به ويروس کرونا را شاهد  باشيم.

   

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/03/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 78
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.