مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 5
امروز: 9151
هفته جاری: 9151
ماه جاری: 231544
تاکنون: 16432549
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  به مناسبت هفته محيط زيست رئيس اداره محيط زيست با فرماندار شهرستان درگزين ديدار و گفتگو کردند.
 • فرماندار در اين ديدار ضمن تبريک هفته محيط زيست گفت: شهرستان درگزين يکي از بهترين طبيعت ها را در استان همدان دارد که ما از اين جهت بايد تلاش کنيم تا اين ميراث بجاي مانده را براي آيندگان حفظ کنيم.
 • وي در ادامه افزود: وجود سد شنجور ، منطقه شکار ممنوع کرفس و برخي ديگر موجب شده است تا پايش محيط بانان در درگزين بيشتر شود ، در سد شنجور  کوچ پرندگان  فصلي و مهاجر، در منطقه شکار ممنوع کرفس سياه گوش و گراز و... و در برخي نقاط ديگر نيز وجود گياهاني که تنها در شهرستان درگزين در سطح استان يافت مي شود را شاهد هستيم.

  بعضا در برخي از موارد ، پيگيري هاي محيط زيست منجر به پيگيري قانوني مي شود که آن هم به خاطر حفاظت از محيط زيست براي آيندگان و جلوگيري از ايجاد اخلال در نظم طبيعت مي باشد.

  در اين ديدار رئيس اداره محيط زيست شهرستان گزارش کامل و مبسوطي از عملکرد اداره در سال 98 ارائه نمود و گفت: در روز عيد فطر گزارشي مبني بر مشاهده يک بره ميش در اراضي حفاظت شده شهر کرفس دريافت کرديم . با پايش آن منطقه و همکاري مردم موفق شديم بره را بيابيم. به دليل اين که اين بره سن پاييني داشت ، براي حفاظت، به باغ وحش تحويل داده شد..

   

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/03/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 52
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.